Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

03.10.2009

День театрального мистецтва

Минулої середи в місті відбулися планові гастролі Львівського обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича з показом вистав «У пошуках скарбу» та «Кайдашева сім’я». Мистецтво театральної гри актори показували в районному Будинку культури, і тривало все це до вечора. Попри те, що був тоді будній день, зала була переповнена. Директор театру Микола Гнатенко розповів, що вони не вперше у Хмільнику (були близько 4-ох років тому). Він поскаржився на пасивність хмільничан до високого мистецтва, оскільки найбільша кількість глядачів – з району, в основному діти, а з міста – всього по 20-30 чоловік зі школи. Подальші свої виступи демонструватимуть в Умані та Одеській області.

Вчителька СЗШ №2 Людмила Остапчук привела зі свого класу 9 учнів. «Та й то, – розповідає вона, – не хотіли вони йти на виставу. Ледве вмовила, переконуючи, що пізніше шкодуватимуть, якщо не побачать живої гри акторів. Ходили ми на «Кайдашеву сім’ю»… І справді, після вистави діти із захватом переповідали окремі сцени, ділилися враженнями. Єдиним негативом було те, що внаслідок занадто переповненої зали деяким глядачам довелося сидіти на східцях, чи то на додатково поставлених стільцях, бо ж квитків продали більше, ніж є місць у залі. А гра акторів вражала своєю майстерністю, було дуже смішно, і ми з дітьми вирішили обов’язково наступного разу відвідати театр».

4 Comments on “День театрального мистецтва

Зайка
03.10.2009 at 15:36

Як жаль ,що я не змогла бути присутньою! Побільше б таких вистав ! Ми повинні відвідувати такі заходи ! Це ж мистецтво !!!

Слободянська кішечка
05.10.2009 at 16:15

А я і тут побувала! Щоправда була ввечері, людей було багато, але зал переповненим не був! Мені сподобалось, актори грали гарно! Хоча квитки як для хмільника були дещо задорогими, тому й зал був не переповненим. Я згодна із зайкою,ми повинні відвідувати такі заходи,тільки б проходили вони у нас частіше!)))

Зайка
05.10.2009 at 19:35

О так , я згодна ! Потрібно прагнути до того щоб в
нас місті було побільше таких заходів ! Я знаю , яке прекрасне театральне мистецтво , бо й сама колись відвідувала драм-кружок і грала в різних постановках ! (як жаль ,що його закрили…)

Волошка
06.10.2009 at 11:35

Я спілкувалась з людьми, і вони розповіли, що зал був переповнений удень, бо приїхали багато автобусів з району. Тому дехто якщо не сидів на доставлених стільцях, то взагалі стояв!!! Це жах. Але хоч вони й стояли, все ж не шкодують, бо ж погодьтеся що Львівський театр не так вже й часто добирається до нас. Так, театральне мистецтво потрібно розвивати, але на жаль про це думають дуже мало хмільничан(((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *