Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.12.2012

ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗВИНУВАТИВ МЕРА ХМІЛЬНИКА В ПОРУШЕННІ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

Під час пленарного засідання Хмільницької міської ради, депутат обласної ради Микола Зелінський, звинуватив міського голову Василя Грушка в порушенні Генерального плану міста. Мова йшла про землі по вулиці Жданова, які, відповідно до Генплану, визначені, як промислова зона. Але рішенням сесії міської ради ту землю вирішено було роздати під приватну забудову. Більше того: рішенням виконавчого комітету міської ради на тій ділянці вже навіть присвоїли назви вулиць…

В своєму виступі Микола Зелінський зокрема зазначив:

«Ви своєю роботою можете підставити всіх депутатів так, що будем мати кримінальну відповідальність. Не обіжайтесь, вони хотять допомогти Вам, бо Ви сьогодні робите десь не так. Ви знаєте – Ви багато робите, я підтримую Вас, але чого залізли в промислову зону? Це ж порушення генерального плану, і за це комусь тре буде відповідати. Чуєте, Ви ж знаєте, що ми з Вами підписали меморандум про створення там великого виробництва складального, а на тій площодкі беруть роздають землю під  забудову. Люди добрі, як розуміти? Завод мав будуватися там, де воно, я сам розробляв, п’ять років їздив проект робив, щоб мужики мали роботу. Ми сьогодні залишаємся без розвитку, це ж стратегічний план. Ми помагаємо Вам, підтримуємо, но тут треба трошки остановитись».

На це міський голова Хмільника відповів наступне: «Микола Здіславович та промислова так буде розвиватись, як ми відмолодіємо».

35 Comments on “ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗВИНУВАТИВ МЕРА ХМІЛЬНИКА В ПОРУШЕННІ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

Небайдужий
13.12.2012 at 11:02

“Два дядьки побалакали за чаркою”, а не сесія міськради…. Рівень, що в одного, що в другого, як кажуть “ніже плінтуса” 🙁
А там ще було про “камєнь прєдкновєнія” і “бубликів, буликів”…. Без цих чудових “перлів”, як на мене, діалог вийшов дещо “обрізаним” 😉

Індикатор жадібності та тупості
13.12.2012 at 12:15

Хлопці вже поділили місто на куски та кулуарно домовились – кому що належить, а що можна “продати” .   Комусь попало кусочок землі під магазинчик по вул. 1-го Травня (оформлений на брата), хтось з депутатів задовільнився кусочком земельки “кинутою” з барського плеча під приватну забудову, комусь дісталась можливість заробляти на виготовлені технічної документації та побудувати незаконно капітальну споруду під магазин біля військового санаторію, комусь уже роблять документи на землю в курортній зоні Хмільника і т.д.. А депутатський корпус “спить” і  нічого не бачить…. І не варто навіть думати про депутатське “прозріння” оскільки  в більшості депутатів “рильце в пушку”. Але настає час коли хочеться чогось більшого ніж  джипів, нерухомості (придбаної або подарованої “майже за дарма” ), періодичних поїздок на відпочинок за кордон, та інших благ . І приходить період, коли “жадібність” починає ламати налагоджену систему “дерибана” Хмільника. І тоді  “хапуги” починають тикати пальцем один на одного.   

     Але саме цікаве те, що в цьому процесі більшість  депутатів міської ради “відсторонені” від вирішення цих питань. За них вирішують: родичі перших осіб, підприємці, депутати інших рівнів і т.д.  і т.п.. 

     Запитання до депутатів міської ради: “На_ _ я ви там сидите????????     
 

  Р.S.: Хто з депутатів відповідає за земельні питання у місті хмільнику? Фото цієї особи потрібно вивісити на усіх стовбах, щоб кожен хмільничанин знав в обличчя того, хто допускає цей бардак.

Віталій
13.12.2012 at 12:34

Постійна комісія міської ради з питань комплексного розвитку міста, регулювання комунальної власності і земельних відносин
Голова комісії – Подольський Леонід Іванович;
Заступник голови комісії – Король Сергій Андрійович;
Секретар комісії – Сомов Олександр Михайлович;
Члени комісії:
Бойко Олександр Віталійович;
Каленіченко Сергій Віталійович;
Костюк Юрій Володимирович;
Аврамчук Андрій Сергійович;
Загіка Володимир Михайлович…

Виборець
13.12.2012 at 12:36

Комусь попало кусочок землі під магазинчик по вул. 1-го Травня (оформлений на брата)
Не на брата а на сина

Стас
13.12.2012 at 12:47

Де ви бачили сьогодні в міській раді нормальних депутатів, які мають власну думку та гідність? Вася з Петьою більшість депутатів “задобрили” так, що багато з них бояться або “соромляться” задавати запитання на сесії.  Деякі просто уникають роботи в комісіях та не ходять на засідання ради. 
Ганьба депутатам міської ради, ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!

Небайдужий
13.12.2012 at 13:09

Де ви бачили сьогодні в міській раді нормальних депутатів, які мають власну думку та гідність?

Ну…. я двох таких знаю… 🙂

Пронира
13.12.2012 at 13:28

“Не обіжайтесь, вони хотять допомогти Вам, бо Ви сьогодні робите десь не так.” Десь не так – це наше місто… Але головне, щоб ніxто “не обіжався”!!!

Пронира
13.12.2012 at 13:32

“Ми помагаємо Вам, підтримуємо, но тут треба трошки остановитись” А як же можна зупинитись, якщо ж “Ми” їм допомагаєте та підтримуєте?? Неконтрольовані апетити)))

Небайдужий
13.12.2012 at 13:43

А як же можна зупинитись, якщо ж “Ми” їм допомагаєте та підтримуєте?? Неконтрольовані апетити)))

Спакуха! Всьо пад кантролєм! 🙂
Трошки остановитись треба тільки ТУТ, бо ТУТ- особистий інтерес Миколи Здіславовича, який хоче, щоб мужики мали роботу на ЙОГО заводі, а не, приміром, в санаторії Юрчишина 😉
У нас завжди так. Поки до моєї кишені не залізли, я мовчатиму, щоб бува не обідити того, хто поліз шарити по кишеням інших.

Акція "Розбуди депутата"
13.12.2012 at 14:01

Викрутаси з землею, які виробляють Мер та його “любімий” Зам у тісній співпраці з Сашою Бойком, будуть продовжуватись до того часу, доки депутати не почнуть виконувати свою контрольну функцію.  

жора
13.12.2012 at 14:12

зелінський красень з одного боку руку цілує а з другого обсирає. цікаво чи позакривали всі кримінальні справи проти зюника. міні здається що зелінський то саме той НАЙЧЕСНІШИЙ…….. він хоче завод будувати . а може спочатку хай на діючому порядок наведе- ато люди там як раби. от такого мера недоведи господи.

Юлія
13.12.2012 at 16:41

Цікавий рецепт омолодження від Хмільницького мера 🙂
Можливо незабаром і не впізнаємо!
А якщо серьйозно, будь які зміни генплану мають проходити через громадські обговорення. От цікаво, чи знайду я на сайті місьради елекронну версію протоколу цих обговорень.

Віталій
13.12.2012 at 16:52

))) Мушу засмутити…))) ви там не знайдете не те. що протоколу, а навіть інформації про самі громадські слухання з цього питання, бо вони просто не проводилися…)))

Глеб
13.12.2012 at 17:12

В одном интервью Грушко говорил, что его кумиром в политике есть Гройсман 🙂 Теперь всё становится на свои места: http://vsyapravda.com/news/id70561

Кьёче
13.12.2012 at 18:10

Увага! Не так давно я почув на цьому сайті думку(або від Небайдужого або від Віталія), що наші депутати планують “зняти” мера і його зама. Це якось я задав питання про вотум недовіри. Тепер читаю… наші депутати аморфні… АУ??? То будете недомера знімати?

Віталій
13.12.2012 at 19:43

))) Точно не від мене))) Я не володію жодною інформацією про ініціювання депутатами висловлення недовіри меру чи його заступнику…)))

Небайдужий
13.12.2012 at 23:03

У окремих депутатів є така ідея. При чому ця ідея з кожним тижнем набирає все більше і більше прихильників в міському депутатському корпусі 😉

Глеб
13.12.2012 at 23:17

🙂 Не устану цитировать класика:
Над седой равниной моря ветер тучи собирает. Между тучами и морем гордо
реет Буревестник, черной молнии подобный.
     То крылом волны касаясь, то стрелой взмывая к тучам,  он  кричит,  и  –
тучи слышат радость в смелом крике птицы.
     В этом крике – жажда бури! Силу гнева, пламя страсти  и  уверенность  в
победе слышат тучи в этом крике.
     Чайки стонут перед бурей, – стонут, мечутся над  морем  и  на  дно  его
готовы спрятать ужас свой пред бурей.
     И гагары тоже стонут, –  им,  гагарам,  недоступно  наслажденье  битвой
жизни: гром ударов их пугает.
     Глупый пингвин робко прячет  тело  жирное  в  утесах…  Только  гордый
Буревестник реет смело и свободно над седым от пены морем!
     Все мрачней и ниже тучи опускаются над морем, и поют, и рвутся волны  к
высоте навстречу грому.
     Гром  грохочет.  В  пене  гнева  стонут  волны,  с  ветром  споря.  Вот
охватывает ветер стаи волн объятьем крепким и бросает их с размаху  в  дикой
злобе на утесы, разбивая в пыль и брызги изумрудные громады.
     Буревестник с криком реет, черной молнии подобный, как стрела  пронзает
тучи, пену волн крылом срывает.
     Вот он носится, как демон, – гордый, черный демон бури, – и смеется,  и
рыдает… Он над тучами смеется, он от радости рыдает!
     В гневе грома, – чуткий демон, – он давно усталость слышит, он  уверен,
что не скроют тучи солнца, – нет, не скроют!
     Ветер воет… Гром грохочет…
     Синим пламенем пылают стаи туч над  бездной  моря.  Море  ловит  стрелы
молний и в своей пучине гасит. Точно огненные змеи, вьются в море,  исчезая,
отраженья этих молний.
     – Буря! Скоро грянет буря!
     Это смелый Буревестник гордо  реет  между  молний  над  ревущим  гневно
морем; то кричит пророк победы:
     – Пусть сильнее грянет буря!..

Ольга
14.12.2012 at 11:31

там не только нарушение ген плана, но и нарушение земельного законодательства в разрезе целевого назначения земли, а так же мошеничество, связанное с землей, т.к. заведомо зная, что люди не смогут приватизировать полученные земельные участки просто из-за того, что гос кадастр не присоит этим участкам кадастровый номер, эти участки уже кому-то обещаны, а скорее всего, еще и деньги за эти участки отдельными должностными лицами уже получены. так что проблема не только у депутата, которому пообещали там завод построить, но и у жителей г.Хмельника, который “нагреют на бабки”,  выделив там землю под застройку. Криминалом попахивает, господа

Ольга
14.12.2012 at 11:33

Исправила опечатки
там не только нарушение ген плана, но и нарушение земельного законодательства в разрезе целевого назначения земли, а так же мошеничество, связанное с землей, т.к. заведомо зная, что люди не смогут приватизировать полученные земельные участки просто из-за того, что гос кадастр не присвоит этим участкам кадастровый номер, эти участки уже кому-то обещаны, а скорее всего, еще и деньги за эти участки отдельными должностными лицами уже получены. так что проблема не только у депутата, которому пообещали там завод построить, но и у жителей г.Хмельника, которых “нагреют на бабки”,  выделив там землю под застройку. Криминалом попахивает, господа

Небайдужий
14.12.2012 at 12:49

…зная, что люди не смогут приватизировать полученные земельные участки просто из-за того, что гос кадастр не присвоит этим участкам кадастровый номер….

Чого це? Приватизують вони ті ділянки без проблем. Можете не сумніватися. Це ж уже не вперше цю операцію в Хмільнику (і не тільки в Хмільнику) провертають. Протягом останніх двох років вже не один десяток таких ділянок в нашому місті приватизовано на “підставних” осіб. Чому й звільнилося звідси вже три головних архітектори міста.
Тут кримінал зовсім в іншому. Земля, відповідно до Генплану, належить до зони промислової забудови. Отже, рано чи пізно, її мусять надати забудовникові під будівництво якогось промислового об’єкту (тому ж Хмільниксільмашу для розширення). Ніяких проблем не виникне, коли вказана земля належить до земель запасу і перебуває в комунальній власності міста. Але, коли та земля належатиме громадянам на праві приватної власності, яке, до речі, вказані громадяни набудуть БЕЗОПЛАТНО (!!!), то, перед наданням її під промислову забудову, земельні ділянки будуть вилучатися у власників для суспільних потреб ОПЛАТНО (!!!), тобто- з компенсацією їх вартості ЗА РИНКОВИМИ ЦІНАМИ (!!!). Уловлюєте смисл махінації? Правильно! Спочатку на купу підставних осіб (кума, брата, свата, шваґра і т. д. і т. п.) БЕЗОПЛАТНО приватизовуються земельні ділянки в зонах, які не призначені для індивідуальної забудови громадян, а потім ці ділянки повертатимуться місту, але вже ЗА ГРОШІ З МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ (така собі міна уповільненої дії для наступників при владі). Ось такий розрахунок у тих, хто цією аферою займається. Тому Зєлінський абсолютно правий в тому, що: “за це комусь тре буде відповідати!” 🙂

Акція "Розбуди депутата"
14.12.2012 at 14:41

Головна проблема в тому, що деякі депутати навіть на примітивному рівні не усвідомлюють те, за що вони “піднімають руки”…  Але найбільше “вбиває” позиція депутатів, які ховаються від вирішення цих питань “в кущах”: не йдуть на засідання комісій, “сплять” на сесії, не вникають в суть питань, які їм “підсовують” і т.д. Вихід один – зібрати усіх безробітних мужиків з Хмільника, зайти в кабінет до цих “стратегів” з міської ради та запитати: “де будуть створюватись робочі місця для хмільничан? Де будувати промислові виробництва? Де? В лісі?. 
Чому ніхто не задумається, що два пройдисвіта не можуть бути розумнішими за проектний інститут, який розробляв генеральний план  РОЗВИТКУ!  Хмільника. Невже не вистачає здорового глузду зрозуміти, що Хапуги живуть лише одним днем і суть цього дня – вкрасти. А після нас – хоч потоп. Невже хмільничани масово впали в “транс”. АГОВ! ПОРА ПРОСИПАТИСЬ!!!

Акція "Розбуди депутата"
14.12.2012 at 15:14

Невже, крім депутата обласної ради ніхто з міських депутатів не може зупинити цей дерибан? Крім Зелінського немає ні в кого здорового глузду проаналізувати те, що відбувається?  А де наші місцеві партійні лідери? Де депутати міської ради, які несуть відповідальність за ці справи? Чи може, почервонівши, сидять в куточку та бояться “обідєть” очільників міста?

петька
14.12.2012 at 23:02

в городе будет самый большой праздник,когда етих двух (…) уберут. депутаты мы же вас изберали! или вы там для мебели………    А? 

громадянка
15.12.2012 at 20:51

      Як на мене, то в місто в нас курорт. І розвивати потрібно курорт. Шукати інвестора який збудує санаторії. Там і будуть робочі місця. Промислові підприємства потрібно по можливості виносити за межі міста.  А промислова зона, питання чи потрібна її стільки. Скільки в місті підприємств які простаюють ? Взяти наприклад  машзавод. А чи поступають кошти за землю від цього підприємства. ??? Сумніваюся. Пан обласний депутат вивів завод на межу банкротства. А для землі найшов лазейку щоб не плати. Зато бізнес на вул. Лисенка процвітає.  
      В місті є маса промислової зони яка простоює. Наприклад території комбікормового заводу, підприємство “Чернова”, та куди не глян маса промислової  території яка не використовується.  І ще потрібно ???  Не прийде інвестор і не буде в місті будувати  на новому місці завод, земля надто дорога, в десятки раз більша чим в сільській місцевості. 
      А щодо до ділянок, так потрібно на мою думку, спочатку розробити новий геплан міста а потім ділянки.  
       
      Така моя думка. 
       

Ольга
15.12.2012 at 22:25

Небайдужий, я собственно писала о том, что сейчас назначение земли – промышленное. даже если людям раздадут эту землю под постройку, абсолютно легитимно приняв решение на сессии под индивидуальное строительство ( другое назначение земли), акт приватизации люди получить не смогут, т.к. в гос реестре эта земля не подлежит индивидуальному строительству, т.е. решение сессии не есть ВЫПОЛНИМЫМ  органом госкомземли. Зная это, и принимая все-таки решение на выделение земли под застройку, депутаты вместе с мэром НАРУШАЮТ земельный закон и ЗАНИМАЮТСЯ земельным мошенничеством. А не том, на кого эту землю распределяют. Это уже под коррупцию подпадает – на кого ее распишут.

Небайдужий
15.12.2012 at 22:38

Пані Ольго, я вас чудово зрозумів. Ви написали так, як воно повинно бути, за умови дотримання чинного законодовства всіма іншими учасниками процесу приватизації тих ділянок. Але ви, можливо, не знаєте і тому не враховуєте місцевих Хмільницьких особливостей 😉 А тут, як кажуть “кругом все схвачено”, бо всі “в долі”, тому ділянки, роздані у нас з порушенням містобудівної документації, насправді, і кадастрові номери отримують і приватизовуються, і потім продаються тим кому треба без будь-яких проблем 🙂

Ольга
15.12.2012 at 22:43

так эти гос акты на землю можно признать недействительными
 

Ольга
15.12.2012 at 22:45

Наразі в мене виникло непереборне бажання взяти такий державний акт й зробити витяг з держреєстру на цю ділянку землі.

хмільничанин
15.12.2012 at 22:51

Ольга   
“так эти гос акты на землю можно признать недействительными”
Так пані Ольго. можна,  а ну, наприклад, де це ця прокуратура ? … и тишина…

Ольга
15.12.2012 at 22:56

они щас продадут подешевле другим людям без гос акта вообще. и аргументом будет, что оформлять некогда. лохи купят. а потом не смогут получить гос акты. или, как я говорила, будут строиться, на оформление денег нет как всегда, захотят съэкономить на налоге не замлю. и в конце концов отстанутся без земли

Пронира
08.01.2013 at 02:05

На 44 xв. аудіозапису 33 сесії пролунала цікава інформація: “…чуєте, коли ми з вами трьома підписали… ви ж знаєте, ви ж третій підписали меморандум про створення там великого виробництва…”. Виникає 2 питання: 1) що це за меморандум? 2) третього знаємо, а xто цей другий… чи перший? 

LEON
08.01.2013 at 10:53

Сообразили на троих. Якщо знаємо третього, так перший і другий точнісінько такі самі. А меморандум? Кожному по зз. Жаль, що в нас не дають такий термін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *