Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.07.2012

Депутати долучаться до вирішення проблем освіти Хмільника

Під час пленарного засідання Хмільницької міської ради, міські обранці прийняли рішення провести батьківські збори, за участю очільників міста (міський голова Василь Грушко особисто пообіцяв бути присутнім), а також членів депутатської комісії міської ради з питань духовного відродження, освіти, культури, молодіжної політики і спорту

Сьогодні питання «оптимізації» хмільницьких щкіл розглядалося на пленарному засідання Хмільницької міської ради. Батьки четвертих класів були змушені звернутися до представників депутатських фракцій (Партії Регіонів та БЮТу), з проханням скасувати рішення виконавчого комітету Хмільницької міської ради, якими встановлюються середня наповнюваність класів хмільницьких шкіл в 27 учнів.

Попри всі звернення до міського голови, публікації в засобах масової інформації та зустрічей з батьками питання залишається невирішеним.

Після проведення зборів за участі депутатської комісії депутати на наступному пленарному засіданні повернуться до розгляду цього питання. Будемо сподіватися, що все ж таки здоровий глузд візьме гору над амбіціями і в Хмільнику не буде проведено «оптимізації» з порушенням чинного законодавства.

8 Comments on “Депутати долучаться до вирішення проблем освіти Хмільника

Віталій
05.07.2012 at 19:30

На мою думку міська влада сама загнала себе в кут. Якщо жорстко дотримуватися вимог рішення щодо формування мережі з середньою наповнюваністю класів в 27 учнів, то порушення закону уникнути не вдасться. Як не крути, якщо в одному класі 19 учнів, а в іншому – 22, то разом, як не крути буде 41… А це порушення закону “Про освіту” та Державних санітарних норм… Але чиновники наперебій запевняють, що такого класу створено не буде… Але яким чином вдасться цього досягти? А дуже просто: батьків просто змушують переводити дітей в інші школи… А це вже порушення іншого закону – “Про охорону дитинства”. Стаття 19 цього закону говорить про те. що “Держава забезпечує  право  на  вибір  навчального  закладу …”. І будь-яке змушування батьків переводити дітей до іншого закладу, на догоду чиновникам. є протизаконними… І батькам просто варто, після чергової розмови з директором, просто подати заяви до прокуратури…

Месник
05.07.2012 at 21:30

в результаті переведуться до других шкіл двієчники, яким пообіцяють гарне закінчення навчання)

Пронира
11.07.2012 at 19:36

http://hmilnyk.osp-ua.info/index.php?pokaz=57088 “У процесі досить тривалого обговорення піднятої проблеми з”ясувалося, що адміністрації школи та представникам управління освіти міської ради не вдалося належним чином роз”яснити батькам усі аспекти непростої ситуації, в якій опинилися окремі класи...“)))))

Віталій
11.07.2012 at 19:45

А чого Ви чекали?))) Таке враження, що той, хто готував матеріал, так нічого й не зрозумів…)))

Пронира
11.07.2012 at 21:19

Чекаю того часу, коли в МР почнуть розуміти, що рівень розвитку xмільничан суттєво вищий ніж у багатьоx посадовців і така лабуда на офіційному сайті залишається лише лабудою…))

Віталій
11.07.2012 at 21:32

Ще раз питаю – а чого ви хотіли? Розуміння тут ні до чого. Таким чином інформація подається всіма офіційними ЗМІ. Це своєрідні інформаційні звіти про проведені заходи. Повірте, що нічого не зміниться навіть якщо хтось щось зрозуміє. Така специфіка офіційних джерел…)))

Пронира
11.07.2012 at 21:35

В такому разі, нічого не xочу))

Небайдужий
11.07.2012 at 22:25

Як це вони ще не написали що: “не дивлячись на весь об’єм титанічної роз’яснювальної роботи керівників міської ради та відділу освіти, батькам так і не вдалося зрозуміти всієї геніальності нашого замислу.”? 😆

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *