Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

14.04.2014

ДЕПУТАТИ ХМІЛЬНИКА ОБРАЛИ СОБІ СЕКРЕТАРЯ

image002Депутати Хмільницької міської ради обрали секретаря – ним став Костянтин Коломієць. «ЗА» обрання пана Коломійця на посаду секретаря Хмільницької міської ради проголосував 21 депутат.

Кандидатуру Костянтина Коломійця вніс міський голова Василь Грушко.

Приступити до виконання обов’язків секретаря міської рами пан Коломієць зможе після проходження спец перевірки.

Коломієць Костянтин Володимирович, 1968 р.н., був обраний по мажоритарному округу №7. Висувала його Хмільницька міська організація політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Варто зазначити, що Костянтин Коломієць є злісним прогульником: станом на березень 2014 року він пропустив 29 засідань з 54, тобто більш ніж половину (а саме – 53%).

8 Comments on “ДЕПУТАТИ ХМІЛЬНИКА ОБРАЛИ СОБІ СЕКРЕТАРЯ

Хмільничанин
14.04.2014 at 18:10

Обіцяв оправдати довіру депутатів.

LEON
14.04.2014 at 18:22

Що це за спец перевірка?

Смерть ворогам
15.04.2014 at 09:04

При прийняті на державну службу кожен службовець проходить перевірку на предмет відсутності судимостей, чи скоєних правопорушень, стану здоровя, відповідності освіти та підтвердження диплому, задекларованих та наявних доходів, це і є спецперевірка.
    Але на сьогодні Коломієць призваний в армію та проходить перепідготовку,невже такий патріот в важкий час виявиться дизертиром.

Світлана
15.04.2014 at 10:50

Цікавий розклад. Пожиттєвий регіонал грушко висуває кандидатуру БЮТ. Про що ж він домовився з Зелінським. Можливо про майже три гектари неоподаткованої землі в районі ЖД? А чим купив майданерів найчуків грушко? Хоча вони дорого не коштують. Розуму багато не потрібно – підтримати кандидатуру горшка, якому нібито висувають недовіру. Дуже виважена та зрозуміла позиція! Звіздец Хмільнику з такими революціянтами.

Вікторія
15.04.2014 at 11:06

Уявляю, як найчук з михальнюком святкували перемогу разом з коломійцем та грушком, який вкотре взув і їх, і депутатів, і хмільник. Ай-да молодец!!!

LEON
15.04.2014 at 11:52

Секретар міської ради і взагалі працівники міської ради не являються державними службовцями. З усіх питань, які ви перерахували, Коломіця, як працівника ДПС, давно вже перевірили а от з питання призиву до лав армії залишається відкритим)))).

Смерть ворогам
15.04.2014 at 14:40

Відповідно до ЗУ “Про службу в органах місцевого самоврядування” працівники прирівнюються до державних службовців, відповідно вони наділені правами та відповідальністю державних службовців , як наслідок і спецперевірку зобовязані проходити.
Не можу відповісти чи потрібна така перевірка при переводі.

Сашок
15.04.2014 at 17:03

Ну що ж, грушко виграв цей бій. Невідомо якими методами переконувалась частина депутатів, але до ‘СВІЇХ’ грушко записав наступні голоси. Дякуємо вам, шановні обранці, за грядуще продовження дерибану Хмільника. Ось хто зліпив Дреженкова-2:
Барабаш,
Бойко,
Бонсевич,
Владика,
Грушко маленький,
Керсидський,
Коломієць,
Короліщук,
Король,
Павлюк,
Подольський,
Терещенко,
Щербина,
Репях,
Попов,
Долін,
Гуцалюк,
Денисюк,
Бабюк,
Кубряк,
Шиманський.
Всього 21. Очко! Чомусь останнім часом все в міській раді повязане з ОЧКОМ. Через очко випорожнили Дреженкова, через очко всмоктали Коломійця, через очко протягли недовіру Грушку. От таке воно, священне очко Хмільника! Можливо тому, що при владі – досвідчені шулери?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *