Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.08.2012

Депутати Хмільника так і не визначилися щодо об’єднання класів в школі №2

Сьогодні під час пленарного засідання міської ради, депутати так і не знайшли чіткого рішення, яке б зняло питання негативних наслідків «оптимізації» в школі №2. Було вирішені взяти інформацію відповідної постійної комісії з питань освіти до відома, а також і надалі проводити роботу з батьками до 15 серпня.

Під час виступів одностайності не було. Зокрема директор другої школи просив батьків не забирати дітей з школи, так як це відобразиться в негативну сторону на фінансуванні навчального закладу. В свою чергу окремі доповідачі наголошували на можливості  переведення дітей до інших шкіл.

Нагадуємо, що батьки двох четвертих класів школи №2 виявили протест, щодо об’єднання класів і створення на їх базі одного п’ятого, в якому може навчатися понад 40 учнів.

2 Comments on “Депутати Хмільника так і не визначилися щодо об’єднання класів в школі №2

Небайдужий
02.08.2012 at 14:20

а також і надалі проводити роботу з батьками до 15 серпня.

Це як? Вивозити їх до лісу? Затискувати пальці в дверях? Підсмажувати паяльниками та прасками? Підкупляти “гречкою”?
Не уявляю собі, яким чином можна примусити психічно здорових і не відсталих розумово батьків погодитися на заподіяння шкоди власним дітям??? 😉

Віталій
02.08.2012 at 15:57

Мені пригадався вислів одного героя фільма “Человек с бульвара Капуцинов”: “После сера Чарльза Дарвина, от них можно ожидать даже электрического стула…”…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *