Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.05.2016

ДЕПУТАТИ НЕ ЗАХОТІЛИ ОБМЕЖУВАТИ ВИТРАТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

budzhet_5718Депутати міської ради не захотіли обмежувати витрати міського бюджету під час закупівель меблів, комп’ютерів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів тощо.

Відповідний проект рішення передбачав, що з метою посилення боротьби з корупцією та іншими протиправними діями в соціально-економічній сфері та забезпечення економного витрачання коштів міського бюджету, буде встановлено цінову межу, яку не можна буде переступати під час здійснення закупівель за рахунок коштів міського бюджету.

Але депутати не підтримали відповідний проект рішення, чим створили умови, коли під час закупівель ціни можуть суттєво завищуватися, що в кінцевому випадку призведе до необґрунтованих витрат з міського бюджету та можливого виникнення проявів корупції.

Хто з депутатів відмовився підтримати рішення – можна подивитися ТУТ.

12 Comments on “ДЕПУТАТИ НЕ ЗАХОТІЛИ ОБМЕЖУВАТИ ВИТРАТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

????
05.05.2016 at 17:20

А як тоді здійснювались закупівлі до цього часу? Без виникнення проявів корупції?

Anatoly
05.05.2016 at 17:49

Хочу стати на захист депутатів.
Шановний адміністратор форуму. Непотрібно вводити в оману людей. І валити вину на депутатів. Якщо не орієнтуєтесь в законодавстві то не пишіть дурниць.
В постанові КМУ від 04.02.16 зазначено:
“Рекомендувати органам місцевого самоврядування з урахуванням затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2001 р. № 332 граничних сум витрат ЗАТВЕРДИТИ ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевих бюджетів.”
Зверніть увагу: ЗАТВЕРДИТИ ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ!!! (до 4 березня).
Чому виконком на чолі з Редчиком, який являється органом місцевого самоврядування не спромігся за 3 МІСЯЦІ (з 04 лютого по 4 травня) затвердити граничні суми витрат?
Чому проект рішення попав лише на розгляд сесії 28.04? (не ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ до 4 березня??? Як того виимагала постанова КМУ).
Мабуть і в цьому винні депутати… Чи не так?
Добре що проект рішення про премії меру, заступникам та секретарю готують вчасно.
Посадовці ніхрена не роблять, а винні депутати.

Anatoly
05.05.2016 at 18:03

І ще на додачу:
Закупівлі здійснюють посадовці.
І при цьому “під час закупівель ціни можуть суттєво завищуватися, що в кінцевому випадку призведе до необґрунтованих витрат з міського бюджету та можливого виникнення проявів корупції.”
Тобто, посадовці будуть закуповувати за завищеними цінами, при цьому будуть виникати прояви корупції, а винні в цьому будуть депутати. Супер!!!

Віталій
05.05.2016 at 18:40

Саме так!))) Бо якби депутати затвердили це рішення, то в посадовців не було б можливості зависити ціну на етапі планування закупівлі. А так депутати зробили гарний подарунок для недоброчесних посадовців))).
І ще – щодо органів місцевого самоврядування. Виконавчі комітети НЕ Є органами місцевого самоврядування. Відповідно до статті 10 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” органами місцевого самоврядування є не виконавчі комітети, а сільські, селищні, міські, районні та області ради))). Виконавчий комітет є лише ВИКОНАВЧИМ ОРГАНОМ органу місцевого самоврядування, тобто відповідної ради. Тобто затверджувати таке рішення мала б саме рада.
Так що винні саме депутати, а не виконавчий комітет))). Я погоджуюся з тим, що це питання запізно було винесене на розгляд депутатів. Та не залежно від цього депутати мали б затвердити таке рішення. Ну якщо справді переймаються “посиленням боротьби з корупцією та іншими протиправними діями в соціально-економічній сфері та забезпечення економного витрачання коштів міського бюджету”…)))

Anatoly
05.05.2016 at 19:09

Віталій. Тут Ви не праві.
Цитую Вам статтю 140 Конституції України:
Місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: сільські, селищні, міські ради та їх ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ.
Отже виконавчий комітет є ОРГАНОМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ (згідно Конституції).
А в вищезазначеній постанові КМУ сказано: Рекомендувати ОРГАНАМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ… затвердити протягом місяця…
Отже виконком, як орган місцевого самоврядування повинен був виконати вимогу постанови КМУ і до 4 березня встановити граничні суми витрат.
Небачу підстав звинувачувати депутатів.
Виконком не встановив граничні суми витрат, бо йому не вигідно.

Віталій
05.05.2016 at 19:19

)))))))))))))))) Пробачте, але це схоже на ситуацію, яка згадується в приказці: “Смотрю в книгу…”. Ну і так далі.
Уважно вчитайтеся в процитовану Вами норму:
“Місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради (!!! тобто органи місцевого самоврядування це – сільські, селищні та міські ради!!!) та їх виконавчі органи”. Виконавчий комітет є лише виконавчим органом органу місцевого самоврядування, а не самостійним органом місцевого самоврядування))). До речі – не єдиним виконавчим органом місцевого самоврядування. Відповідно до закону до виконавчих органів належать виконавчі комітети, відділи, управління та інші створювані радами виконавчі органи.
Звідси випливає, що, чомусь, саме депутатам виявилося вигідно не встановлювати граничні суми витрат))).

Anatoly
05.05.2016 at 19:56

Вигідно депутатам, які наближені до влади.

Віталій
05.05.2016 at 19:59

Та невже?))) Ану подивіться на результати голосування, які розміщені під матеріалом!))) Якраз то і Редчик, і Мороз, і всі “прібліжонні” проголосували за таке обмеження))) Не голосувала та утрималася якраз опозиція)))

Anatoly
05.05.2016 at 20:13

Отже Ви вважаєте, що це вигідно опозиції? Щоб посадовці закуповували по завищених цінах?

Anatoly
05.05.2016 at 20:19

Згідно законодавства є: ПРЕДСТАВНИЦЬКІ ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, сільські, селищні, міські голови, ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.
На Вашу думку, якому органу місцевого самоврядввання: Представницькому чи виконавчому, постановою КМУ рекомендовано затвердити протягом місяця граничні суми витрат?

Віталій
05.05.2016 at 20:40

))) Вибачте, я бачу, що просто не зможу пояснити Вам різницю між органами місцевого самоврядування та виконавчими органами місцевого самоврядування. То ж пропоную Вам звернутися за роз’ясненнями до юриста (толкового!), якому довіряєте, або почитати науково-рактичний коментар до ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”…

і шо?
06.05.2016 at 20:03

Просто опозиція черговий раз облажалась своїм тупізмом…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *