Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.05.2015

ДЕПУТАТИ ПОПРОСИЛИ ОБЛАСНУ РАДУ ПІДНЯТИ ВАРТІСТЬ ВОДОПОСТАЧАННЯ В МІСТІ

66088852Депутати Хмільницької міської ради звернулися до обласної ради з клопотанням щодо підвищення вартості водопостачання та водовідведення в місті Хмільнику.

Такий крок був зумовлений наявною заборгованістю в ДП «Хмільникводоканал», яка виникла через різницю в тарифах після підвищення вартості енергоносіїв.

Наразі заборгованість складає близько 1 000 000 гривень.

Як зазначалося під час пленарного засідання міської ради, свого часу з таким проханням до обласної влади вже звертався міський голова Василь Грушко, але бажаного підвищення вартості водопостачання та водовідведення так і не відбулося. Тому вирішили звернутися до обласної ради всім депутатським корпусом.

Варто зазначити, що після підвищення обласною радою тарифів вартість водопостачання та водовідведення може зрости вдвічі.

12 Comments on “ДЕПУТАТИ ПОПРОСИЛИ ОБЛАСНУ РАДУ ПІДНЯТИ ВАРТІСТЬ ВОДОПОСТАЧАННЯ В МІСТІ

Олександр
29.05.2015 at 15:24

Ну звичайно! На данний момент вартість води в нашому місті є найбільшою в Вінницькій області, давайте ще піднімемо! Терплячі хмільничани якось перетерплять. А щодо заборгованості то потрібно відслідкувати куди йдуть сотні кубометрів води. Деякі наші можновладці використовують воду для своїх цілей немаючи обліку, та й прості громадяни маючи лічильник води в будинку мають дармову воду для поливу городів і миття автотранспорту. Так шо шановні, озирніться навколо себе.

Хмельничанка
31.05.2015 at 16:59

По-моєму встановили,що в Вінницькій області має бути НАЙНИЖЧА вартість води вУкраїні,від4 до 6 грвн.

Віталій
31.05.2015 at 17:10

Хто кому встановив?

Хмельничанка
01.06.2015 at 10:30

новини треба слухати по тв

Віталій
01.06.2015 at 12:08

Звичайно потрібно. Але даруйте – прогавив напевно. То ж прошу роз’яснити: хто кому і що встановив?

Наталія
01.06.2015 at 12:42

ДЛЯ ВІТАЛІЯ
З 1 травня в Україні підвищились тарифи на воду для населення.
Відповідне рішення прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг ще 26 квітня, – передає УНІАН.
Рішення підняти тарифи для населення пояснюють тим, що зросла вартість електроенергії і курс долара. Це, в свою чергу, призвело до зростання валютних кредитів для водоканалів.

Тарифи на воду для населення розділені на чотири групи. У кожній області встановлюються тарифи однієї з чотирьох груп:

від 4 до 6 гривень за кубометр (у Вінницькій і Донецькій областях);

від 6 до 8 гривень за кубометр (у Києві);

від 8 до 9 гривень за кубометр;

від 10 гривень за кубометр (у Київській, Закарпатській та Кіровоградській областях).

Віталій
01.06.2015 at 12:58

Дякую. А можна якесь посилання на саме рішення Національної комісії? А то маю сумніви, що Національна комісія вповноважена приймати якісь рішення щодо вартості водопостачання. Хоча можу й помилятися. То ж буу дуже вдячний за саме рішення…

Віталій
01.06.2015 at 13:26

Ось, що я знайшов. напевно мова саме за цю постанову? http://document.ua/pro-vstanovlennja-tarifiv-na-centralizovane-vodopostachannja-doc215197.html
І виходить, що зараз виникла необхідність внесення змін до цієї постанови щодо збільшення тарифів на водовідведення та водопостачання? я правильно зрозумів? Поясніть, може хтось краще в темі…)

Небайдужий
02.06.2015 at 12:52

“Це, в свою чергу, призвело до зростання валютних кредитів для водоканалів.”

Шо?! Валютних?! Серйозно?! Комунальні підприємства, які отримують дохід ВИКЛЮЧНО в національній валюті, брали кредити в ІНОЗЕМНІЙ валюті?!!!
То при чому тут їхні споживачі? Якщо у керівників Водоканалів вистачило мізків набратися валютних кредитів, тоді це- виключно їхні особисті проблеми. Вистачило розуму вляпатися у валютну кабалу, тепер нехай думають, як із неї вилізти. При чому тут ми?
Я, наприклад, не брав ніяких валютних кредитів, оскільки розумів, чим це загрожує. Якщо дебільні керівники Водоканалів цього не розуміли, то чому я повинен оплачувати їхню дурість та некомпетентність?
Революція гідності…. Нова чесна влада… Жити по-новому… Ось воно і є “нове гідне життя”… Тьху!

Хмельничанка
02.06.2015 at 15:22

…а наші хочуть 20-22 грвн.за куб.води!!! Нічого не лусне???

Небайдужий
02.06.2015 at 22:26

Відмазка НКРЕ звучить приблизно як: “оскільки директори просадили гроші своїх Водоканалів на гральних автоматах, ми змушені підняти тарифи для населення, щоб компенсувати ці втрати”….
Чим далі, тим більше я в шоці…. Здається, цю країну вже ніщо не врятує 🙁

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *