Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.12.2014

ДЕПУТАТИ СПРОБУЮТЬ РОЗІБРАТИСЯ В СИТУАЦІЇ З ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ

завантаженняДепутати міської ради створили тимчасову комісію, яка спробує розібратися з ситуацією, яка склалася навколо ділянки, що розташована на розі вулиць Пушкіна та 18 Армії в м. Хмільнику на якій була розташована колишня будівля магазину продовольчих товарів торгово-виробничої фірми «Торговий дім».

Свого часу, під час сесійних засідань, в цьому питанні вже намагалися розібратися міські обранці, але ситуація так і не вирішилася: депутати закидали директору ринку та своєму колезі пану Подольському незаконне встановлення 3 тимчасових споруд на ділянці, яка не належить ринку, а посадовці міської ради доводили, що споруди встановленні законно, тому що ділянка вже давно передана у власність ринку.

Хто правий, а хто ні – спробує розібратися депутатська комісія. До її складу, доречі, увійшли наступні депутати:

–        Карпенко Тетяна Іванівна;

–        Костюк Юрій Володимирович;

–        Кубряк Олександр Васильович;

–        Шеремета Володимир Миколайович;

–        Мельничук Володимир Іванович;

–        Короліщук Василь Семенович;

–        Островська Мирослава Петрівна;

–        Долін Олег Юрійович.

2 Comments on “ДЕПУТАТИ СПРОБУЮТЬ РОЗІБРАТИСЯ В СИТУАЦІЇ З ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ

Володимир
10.12.2014 at 19:07

Так прикольно читати, що депутати якоїсь провінції вирішили розібратися у земельному питанні. Комісію створили. Аж ВІСІМ ЧОЛОВІК. Що вони там розбиратися мають? Взяли документацію у земельному та і всі питання. От, яка земля Україні дала члена комітету Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Буду заходити на сайт. Хоч анекдоти провінції почитаю.

Хмільничанин
10.12.2014 at 23:15

Та не зовсім так все і просто і навіть з документами , а для загальної інформації вася вкрав цю земельну ділянку в громади міста та прикрився холуйом подольським , замість того щоб одержувати кошти за оренду цієї ділянки .вася кинув до кишені декілька тисяч зелених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *