Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.06.2015

ДЕПУТАТИ ТАКИ ПІДТРИМАЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ОБЛРАДИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ВОДОПОСТАЧАННЯ В МІСТІ

VODAВ переліку питань, які виносилися на розгляд останньої сесії міської ради було питання про звернення ДП «Хмільникводоканал» до Вінницької обласної ради щодо необхідності термінового розгляду питання про перегляд вартості тарифів на водопостачання та водовідведення.

Під час обговорення звучали переконливі аргументи, внаслідок чого депутати більшістю голосів підтримали звернення Хмільницького водоканалу і вже незабаром на хмільничан чекає чергове підвищення вартості тарифів на водопостачання та водовідведення у Хмільнику.

11 Comments on “ДЕПУТАТИ ТАКИ ПІДТРИМАЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ОБЛРАДИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ВАРТОСТІ ВОДОПОСТАЧАННЯ В МІСТІ

Володимир Плахотнюк
11.06.2015 at 11:28

Хтось підсунув нашим депутатам свиню???

Виктория Ноготкова
11.06.2015 at 13:50

все ка обычно, зарплаты не расту а тарифы поднимаются.
скоро вовсе люди будут продавать большие дома за копейки, так как не смогут их обслуживать и платить за коммунальные услуги. а цены уже падают на недвижимость в Хмельнике http://mesto.ua/sale/vinnitskaya-oblast/

Хмельничанка
14.06.2015 at 06:30

Вода в Хмільнику буде НАЙДОРОЖЧА в Україні? З 2010 року не піднімали цін? А на яких підставах в 2010 поставили 10 грвн.? І що зробили з того часу???

Небайдужий
16.06.2015 at 06:23

Цікаво було б побачити калькуляцію собівартості послуг Водоканалу….

XXL
16.06.2015 at 08:17

шановні дописувачі ГФ, якщо вам дійсно цікаво побачити калькуляцію вартості послуг водоканалу, ЖЕКу, перевізників і тд…, ходіть на громадські слухання. Там можна поставити будь яке питання, що до формування тарифів, а сидіти коло компютера і писати « було б цікаво побачити..» це просто лєнь, якщо дійсно цікаво, прийди і подивись.

Віталій
16.06.2015 at 08:42

Ржу…))) чомусь в мене підозра, що саме дописувачі ГФХ і ходять на громадські слухання. Причому – з власної ініціативи, а не через примус))). До речі, ходити на громадські слухання, щоб побачити калькуляцію – це себе не поважати) Хіба важко оприлюднити її на офіційному сайті Хмільника? Щоб людина, яка таки прийде на оті громадські слухання, прийшла туди підготовленою. Як на мене – досить гарна ідея)))

XXL
16.06.2015 at 09:04

ну якщо дописувачі ГФХ, є працівниками бюджетних установ міста, тоді згоден що вони в основному і ходять, на громадські слухання. А ходити на слухання потрібно не для того щоб побачити, а для того щоб почути звідки взялось.

Віталій
16.06.2015 at 09:44

Де хто є й працівниками бюджетних установ))) Але я мав на увазі громадських активістів. А на громадські слухання потрібно ходити не для того, щоб почути))) це в Хмільнику така ідіотська практика склалася, що на громадських слуханнях інформують, від чого самі громадські слухання перетворюються в великий фарс))) На громадські слухання потрібно ходити для того, щоб запропонувати своє бачення вирішення певного питання. А просто ознайомитися з калькуляцією тарифу можна й на Офіційному сайті)))

XXL
16.06.2015 at 10:27

в цьому я з Вами згоден, яле останнім часом влада міста замінила громадські слухання, які передбачали прийняття відповідної резоції за результатами обговорення, на незрозумілі консультації з громадскістю. Прийшли, поговорили, розійшлись…

Віталій
16.06.2015 at 10:37

Згоден. Але є одне “АЛЕ”))) В Хмільнику затверджено досить цікавий документ, який визначає порядок проведення консультацій з громадськістю. і якщо його дотримуватися. то просто “пагаваріть” не вийде. Але хто ж ті закони читає?)))

Небайдужий
16.06.2015 at 12:20

Окрім “нада ходить на громадські слухання”, є ще якісь пропозиції, де можна таки ту кляту калькуляцію водоканалівську побачити? 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *