Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.12.2015

ДЕПУТАТИ ВВЕЛИ ЩЕ ОДНУ ОСОБУ ДО СКЛАДУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Poimenne-holosuvannyaДепутати Хмільницької міської ради ввели до складу виконавчого комітету Хмільницької міської ради ще одну особу.

Міський голова Сергій Редчик запропонував дві кандидатури: начальника СО «Хмільницькі ЕМ» Олександра Плотицю та приватного підприємця, депутата міської ради 6 скликання Володимира Шеремету.

Депутати оголосили перерву та розійшлися по комісіях для обговорення кандидатур.

Після проведених консультацій депутати підтримали кандидатуру Олександра Плотиці. Ще один кандидат – Володимир Шеремета, не отримав достатньої кількості голосів: за його кандидатуру проголосувало лише 15 міських обранців.

4 Comments on “ДЕПУТАТИ ВВЕЛИ ЩЕ ОДНУ ОСОБУ ДО СКЛАДУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Явір
04.12.2015 at 17:37

Молоді хлопці – Шеремета і Мороз на виборах заносили дупу речику. В результаті залишились без посад. Мабуть не на того поставили.

Віталій
04.12.2015 at 18:44

Мене завжди дивувало те, що більшість вважає, що якщо хтось комусь “заносить дупу”, як Ви висловилися, то це обов’язково за посади чи привілеї… А Ви, наприклад, в того самого Шеремети питали, для чого він це робив і чи хотів якусь посаду?)))

aeternam
04.12.2015 at 19:53

А ми це побачимо, Віталію, що хотів Шеремета найближчим часом. Я надіюсь, що контроль за діями влади від Володимира буде і в подальшому. До речі, як там суди по перевізниках. Влада уже демократична, то і її представники будуть справно відвідувати суди (якщо пан Володимир бажає після фіаско боротись за хмільничан)

Віталій
04.12.2015 at 19:56

Маю маленьку рекомендацію: Ви просто запитайте це у Володимира. А то якось негоже про його бажання і без нього самого)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.