Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.12.2011

Депутати – “злиняли”

47 Comments on “Депутати – “злиняли”

Пронира
17.12.2011 at 01:22

Xмільничанам везе, що xоч серед депутатів є ЛЮДИ…))) розумні, досвідчені, обізнані, поважні. Але, на жаль, серед ниx треться біомаса під назвою “цего, тево, озьдо, а шо, на жіпаx”… Чому моделі проxодять певний кастинг відповідно до параметрів та ін., а кандидати в депутати не проxодять жодниx відборів чи прсото співбесід на вияв присутності інтелекту або, як мінімум, мозоку… Не розумію.

Пронира
17.12.2011 at 01:48

А відносно “линьки” – то це, мабуть, Закліцький з колегами xалтурять))))

Паштет
17.12.2011 at 17:47

Головне, що люди можуть спати спокійно, поки є такі інтелектуали з мозком як Пронира, які поливають брудом всіх без розбору і причини на те.
А до чого тут “Закліцький з колегами” обґрунтуйте свої безпідставні образи будь-ласка.

Віталій
17.12.2011 at 17:58

Чому ж це не проходять відбору? А агітація під час виборчої кампанії? А самі вибори? Тут скоріш питання компетентності самої “конкурсної комісії”…
А щодо халтури Закліцького і його друзів, то питання зовсім не про це. Питання в тому, що досить гарну ідею, зведено нанівець. І це облізле позорище варто або реставрувати, або взагалі зняти…

Паштет
17.12.2011 at 18:03

То Закліцький з колегами винен в тому, що ідею зведено нанівець, чи в тому що облізле позорище на зняли, бо Віталію воно не подобається?

Пронира
17.12.2011 at 18:14

З приводу фотографів – це жарт, а не образа…))))

Пронира
17.12.2011 at 18:16

Фотографи в нас дійсно професіонали!!!

Паштет
17.12.2011 at 18:25

Пронира, Ви одноклітинний ідіот)))

Паштет
17.12.2011 at 18:25

Це жарт, Ви розумна досвідчена людина)))

Паштет
17.12.2011 at 18:28

Гадаю, що не варто ображати людей, своїми тупими, зрозумілими тільки Вам жартами, тим більше, що Ви не варті навіть їхнього пальця.

Монитор Клавиатурович
17.12.2011 at 18:33

Интиресный фотофакт  ниче не скажешь. но смешно. спасибо. но думалось что здесь не такие должны быть фотофакты, а посерьезней.

Паштет
17.12.2011 at 18:37

Це типу щоб стрілки перевести)))

Віталій
17.12.2011 at 18:45

Ще раз кажу, питання не в професіоналізмі фотографів. Думаю ні в кого не виникає питань щодо цього. Та й щодо облізлого позорища також. Люди приходять в міськвиконком, а їх зустрічає така красата!

Паштет
17.12.2011 at 18:50

Бачу що крім Вас це нікого не хвилює, тому вважаю що тема не актуальна. А ображати людей без причини все одно не варто бо різні люди бувають, хтось може і помститись.

Пронира
17.12.2011 at 18:55

Приношу вибачення перед фотографами міста! Це дійсно був жарт, але одне гнидне створіння, провокує на непорозуміння.

Віталій
17.12.2011 at 19:01

Ну це не дивина))) В нас більшість громади не хвилює питання розвитку ОСББ, ОСН, доступу до публічної інформації… І це не означає, що ці питання не маю хвилювати інших…)))
А щодо помсти… Ви пам’ятаєте вислів Гоголя про те, що немає чого нарікати на дзеркало, якщо рожа крива? То тут саме той випадок. Хіба той, хто це сфотографував винен в його зовнішньому вигляді?)))

Паштет
17.12.2011 at 21:29

Пропоную адміністрації сайту звернути увагу на гнидне створіння яке провокує та ображає і прийняти міри, щоб на далі непорозумінь не виникало.

Паштет
17.12.2011 at 21:31

Віталію,може ці питання просто нікого не хвилюють? Такі в Україні люди, з цим нічого не зробиш.
Оце я і намагаюсь пояснити, але очевидно що не всім це зрозуміло, декому аби до чогось причепитись.

Віталій
17.12.2011 at 22:39

))) Справа в тому, що я частково розділяю Вашу думку))) Справді, в Україні “таких” людей, яких нічого не хвилює, справді переважна більшість… І приказку про те, що поки грім не гряне – мужик не перехреститься, ніхто не відміняв… ))). Але чому ви так агресивно настроєні проти тих людей, яким все ж таки щось не байдуже?))) Так, мені і моїм колегам справді не байдужі питання, які ми висвітлюємо… То в чому наша вина? Скажіть відверто, а як Ви особисто ставитеся до питань розвитку ОСН, ОСББ, публічної інформації, цього таки облізлого стенду в приміщенні міськвиконкому?

Паштет
18.12.2011 at 00:22

З чого Ви взяли що я про вас агресивно настроєний?))) З того, що я критикую вашу критику?))) Це не агресія, а здоровий глузд.
До ОСН та ОСББ мені немає ніякого діла і не буде, тому не бачу причин щоб цім цікавитись. Інформації якою я володію мені цілком вистачає для нормального життя і процвітання. Що до стенду, то варто відправити всіх депутатів до одного фотографа, а ще краще запросити фотографа до депутатів.

Віталій
18.12.2011 at 00:34

Якщо Вас не цікавить питання ОСН чи ОСББ, в принципі, як і більшість хмільничан, то чому Ви вирішили, що воно не повинно цікавити мене і моїх колег? Наприклад, я зовсім не цікавлюся питаннями техніки, але якщо Ви ними цікавитеся, то чи маю я моральне право Вам цим дорікати? Подумайте над цим гарненько…
А щодо стенду, то бачу, що ми з Вами порозумілися… Варто або депутатів до фотографа, або фотографа до депутатів… Але щось з тим облізлим позорищем таки потрібно робити…)))

Паштет
18.12.2011 at 12:34

Де це я вирішив, що воно має Вас не цікавити? Цікавтесь на здоров’я, я ні за кого нічого не вирішую. Питання техніки мене теж не цікавить точно так як ОСН чи ОСББ. Мене цікавить питання моральних принципів і порядності.

Віталій
18.12.2011 at 12:49

))) То Ви справді вважаєте, якщо представники громадськості, які інколи набагато компетентніші в окремих питаннях за представників влади, починають вказувати на недоліки в їх роботі, то це аморально і виходить за рамки порядності???))) якщо так, то Ви мене щиро здивували…
Для прикладу, ми з самого початку говорили про те, що розвиток ОСББ в місті з таким підходом просто не піде. Нас вже тоді звинуватили, що ми обливаємо когось брудом, вставляємо палки в колеса і т.д. І що з того вийшло? Було створено, причому з порушеннями, ОСББ, яке має і матиме серйозні проблеми в майбутньому, а ідея ОСББзації майже здохла… То як Ви думаєте, то повів себе  “аморально і вийшов за рамки порядності”? по відношенню до мешканців? Ми, коли говорили що “так дєла нє дєлаются”, чи влада, яка невідомо чим керуючись звела на нівець досить гарну ідею? Знову ж таки, подумайте…)))

Паштет
18.12.2011 at 12:57

Я вважаю що аморально коли представники громадськості ображають інших представників громадськості без видимої на те причини, а до чого тут влада я не зрозумів. ОСББ створили без відома мешканців, хіба таке можливо? Якщо так і цим влада створила мешканцям купу невиправних проблем тоді звісно вона вчинила аморально, а якщо мешканці самі погодились то в чому винна влада?

Віталій
18.12.2011 at 13:27

Вимаєте на увазі репліку Пронири щодо Закліцького та його колег? Думаю не варто акцентувати на цьому увагу, тим більше, що Пронира вибачився.
А щодо ОСББ, то мешканці звичайно були залучені до створення ОСББ. Але по-перше, їм тільки показали позитиви від створення обєднання, по друге – ОСББ було створене на базі кількох будинків (що викличе проблеми, коли постане питання виділення коштів на капітальний ремонт будинків.), по-третє – одним з джерел надходження коштів на рахунки ОСББ є доход від оренди прибудинкової території фіз та юр особами. Але ОСББ може отримувати такі кошти, коли матиме у власності ці прибудинкові території. А в Хмільнику не визначені навіть межі цих територій. Не вірите? Ось Вам цитата з матеріалу на Офіційному сайті міста Хмільника:
Питання:
“Коли будуть встановлені межі прибудинкових територій?”
Відповідь:
“Для встановлення меж прибудинкових територій необхідно виготовити документацію із землеустрою, яка потребує значних коштів. На сьогоднішній день у міському бюджеті відсутня фінансова можливість для виготовлення відповідної документації”
Я ще міг би розповісти і про “по-четверте”, і “по-пяте”… Але суті це не міняє. І коли ми про це говорили, нас звинувачували в аморальності, непорядності, і що палки такому гарному меру з такими гарними ідеями вставляємо… От тепер подумайте про оту моральність і порядність…

Паштет
18.12.2011 at 14:00

То в чому конкретно вина влади, в тому що вона не розповіла мешканцям про підводні камені?

Паштет
18.12.2011 at 14:04

В кожного є голова на плечах і кожен має нею думати, влада приховує негативні аспекти бо їй це вигідно і це цілком логічно і зрозуміло.

Віталій
18.12.2011 at 14:17

Недопрацювання міської влади щодо ініціювання створення в місті ОСББ полягає в наступному:
1. Відсутність чіткого “бачення” перспектив і головне – проблем розвитку ОСББ;
2. Приховування отих “підводних каменів”;
3. Абсолютне переконання в своїй правоті, бо хтось там їздив в Новоград-Волинський, і там це працює… І навіть ніхто не взяв до уваги, що перед тим, як створити перше ОСББ, Новоград-Волинський 5 років сидів на міжнародних грантах, і за допомогою цього було врегульовано і питання з прибудинковими територіями, і створено місцеву нормативно-правову базу для ОСББ, і підготовлено персонал (управителів та бухгалтерів), і створено механізм надання інформаційно-консультативної підтримки… 
Коли ми говорили про все це – нас звинувачували в обливанні брудом та вставлянні палок в колеса… Коли ми намагалися говорити про те, що (процитую пана Паштета): “влада приховує негативні аспекти бо їй це вигідн” – нас звинувачували в усіх смертних грухах…
От тепер і подумайте про порядність та моральність…

Паштет
18.12.2011 at 14:26

Може не повторювати в кожному коментарі, що вас звинувачували в обливанні брудом та вставлянні палок в колеса… я це вже зрозумів))) Та нема тут що думати кожен, тягне ковдру на себе.

Віталій
18.12.2011 at 14:56

Тагнути ковдру на себе – по великому рахунку означає мати з чогось якусь вигоду… Пропоную ще раз подумати, яку вигоду з того, що наші пропозиції щодо ОСББ будуть враховані мала б громадська організація “ПРАВО” чи я особисто?

Паштет
18.12.2011 at 15:29

Звідки мені знати яка в вас там вигода)))

Віталій
18.12.2011 at 15:47

))) Я повторюся, але повірте, що точно не облити когось брудом чи вставити палки в колеса!)))))))

Віктор
18.12.2011 at 21:10

Можна провести моніторинг “чиїх” більше депутатів злиняло)))). Також визначити кого більше – мажоритарщиків чи списочників, молодших чи старших)))). А може то вказує на відвідування депутатів, фото яких змінило колір?!. Адже теоретично, якщо вони відвідують сесії, то б мали бачити зміни кольорів своїх фото. Чи не так?    

Віталій
18.12.2011 at 21:57

А й справді, хіба депутати самі не бачать, що “злиняли”?

Олекса
22.12.2011 at 19:06

От такі у нас депутати. Скупий платить ДВІЧІ!

Віталій
22.12.2011 at 19:36

Сьогодні на пленарному засіданні сесії міської ради, в дуже агресивній формі, як то кажуть “не злим. тихим словом”, згадувалося це фото… Багато хто з депутатів сприйняв це, як особисту образу з боку “Громадського Форуму Хмільниччини”. Тому я вирішив звернутися до шанованих депутатів міської ради з певними роз’ясненнями. Панове депутати… По перше – ми не обробляли Ваші фото за допомогою якоїсь комп’ютерної програми. це звичайне фото, зроблене в приміщенні виконкому міської ради. З цього приводу дуже прошу шановних депутатів: зверніть на зовнішній вигляд стенду належну увагу… Тому що там розміщено фото саме з ВАШИМИ обличчями, і саме ВАШІ фото втратили привабливий вигляд… Не думаю, що Вам приємно, коли саме ВАШЕ зображення перебуває в такому непривабливому вигляді… Тому пропоную Вам, замість того, щоб звинувачувати “Громадський Форум Хмільниччини” в певній некоректності щодо Вас, уважно роздивитися, чиї саме фото пошкоджено, і просто їх замінити… Не думаю, що це важко, тим більше, хоча вимагатиме від Вас певних зусиль та часу… 

Сергей
22.12.2011 at 19:52

Работа депутатов состоит с  обсуждений  что их обсуждают
Браво молодцы, так держать

Віктор
22.12.2011 at 19:58

Олексо, а при чому тут депутати? При чому тут скіпість? Це вже навіть звучить не гарно. Яких обрали – таких і маємо.
Я думаю, що ГФХ підняв цю тему не для того щоб ображати когось з обранців, а щоб виправити оказію, що трапилась з фото.
І не треба робити з цього політики, чіпляти на людей ярлики. Є така ситуація – її треба виправляти, от і все. 

Олекса
22.12.2011 at 20:04

Нада заказувати фотки одної якості, а то у другому ряді зліва то не видно чуба то тільки шевелюра торчить!

Градус
22.12.2011 at 20:07

Люди говорять що зараз обранцям рай з новою владою, вони 50-70 питань за 2 години пролітають на УРА. Остається час на балачки

Віталій
22.12.2011 at 20:10

Так, пане Вікторе! саме виправити оказію, а не когось принизити…

Глеб
22.12.2011 at 20:12

Это не делает чести самим депутатам.

Віктор
22.12.2011 at 20:21

Скажу вам з практики – є питання процедурні, які не вимагають додатковго вивчення, обговорення, створення тимчасових комісій тощо. Крім того, може то показник високої роботи постійних комісій, або попередня ознайомленість депутатів із питаннями порядку денного. Але щоб 50-70 – це щось ви багато написали. Хіба що земельні питання “по полочкам розложити”. Принаймі в 5 скликанні стільки не було.

Томочка
22.12.2011 at 20:24

Наші царьки обідились на громадську організацію що в них фотокартки злиняли.
Віталію дайте нашим бідним депутатам бабла на нові.
Всьо “Казнить, нельзя помиловать” 

Паштет
22.12.2011 at 20:27

Цікаво коли пан  Пронира намагався образити Закліцького, то як він цим хотів виправити оказію?

Віталій
22.12.2011 at 20:31

На скільки мені відомо, то не Закліцький образився…)))

Градус
22.12.2011 at 20:39

До чего дошол наш народ сами себя унижают,  виновны как всегда не мы.
Сколько уже терпеть то что творится у нас в горсовете? Неужели никто не видит?
Или те кто видят им вполне нормальный расклад дел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *