Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

30.09.2014

ОЦІНКУ ДІЯМ ПЕРЕВІЗНИКІВ ХМІЛЬНИКА МАЄ ДАТИ ПРОКУРАТУРА

завантаженняГолова громадської ради при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради пан Олександр Ніжельський звернувся до прокуратури з проханням дати правову оцінку діям хмільницьких перевізників, а також посадовців міської ради.

Причиною звернення стала ситуація, яка склалася в місті з вартістю проїзду. Зокрема, що стосується проїзду дітей.

Свого часу виконавчим комітетом Хмільницької міської ради було погоджено вартість проїзду в 2, 59 гривні, а для дітей до 14 років в дні шкільних занять – 1 гривня.

Але перевізники, з незрозумілих причин, почали вимагати з дітей 2,50 гривні, мотивуючи це тим, що «хтось в міській раді дозволив». Хоча ні виконавчий комітет міської ради, ні, власне – міська рада, жодного рішення про зміну вартості проїзду для дітей не приймала.

Варто зазначити, що діти таки їздять по 1 ривні, але тільки на протязі години, коли добираються в школу. Та один, коли вони їдуть зі школи до дому. В інший час з дітей вимагають сплачувати повну вартість проїзду.

Коментар Центру правової інформації та консультацій:

До нашого Центру вже було кілька звернень батьків, які незадоволені такими діями перевізників, які. До речі, є абсолютно незаконними. Справді, свого часу виконавчий комітет погодив вартість проїзду для дітей до 14 років в дні шкільних занять в 1 гривню. Після того ЖОДНИХ змін до зазначеного рішення внесено не було. Таким чином встановлювати якісь години, коли діють інші тарифи перевізники не мали жодного права.

Також зазначаємо, що перевізники мають повне право ініціювати підвищення вартості проїзду для дітей. Але для цього потрібно внести зміни до відповідного рішення виконавчого комітету. Зважаючи на те, що зазначене рішення є регуляторним актом, то внесення змін має відбуватися з дотриманням всіх регуляторних процедур.

4 Comments on “ОЦІНКУ ДІЯМ ПЕРЕВІЗНИКІВ ХМІЛЬНИКА МАЄ ДАТИ ПРОКУРАТУРА

Хмільничанин
02.10.2014 at 19:18

А оцінку діям петі та васі хто має дати……

Алекс
02.10.2014 at 20:09

Нічо відмажуться, скинуться прокуророві на бензин та й усьо! Половина ж перевізників як не дипутати то посадовці! Гнати їх треба з міста вилами!!!

Воля
02.10.2014 at 21:10

Согласна, надо гнать. Но для этого надо дождаться подписания президентом закона о люстрации. И тогда по полной программе дрючнуть их всех.

Віталій
02.10.2014 at 21:12

::: Кого дрючить?))) перевізників по закону про люстрацію????))) Браво!)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *