Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.09.2021

ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ КРАЩЕ РОЗІБРАТИСЯ З ІНСТРУМЕНТАМИ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Спеціально для тих, хто хоче більш детально розібратися з інструментами електронної демократії та впливати на процеси прийняття рішень з їх використанням, є гарна можливість!

Громадська організація «ПРАВО», спільно з Хмільницькою міською радою, розпочинають формування груп для проходження навчання за темою «Як впливати на процеси прийняття рішень з використанням інструментів електронної демократії?».

Передбачається формування 4 груп з 20 осіб, які пройдуть навчання під час дводенних тренінгів.

Учасники навчання отримають теоретичні знання щодо інструментів електронної демократії, зокрема тих, які впроваджені в Хмільницькій громаді, а також практичні навички щодо реєстрації на платформі е-демократії E-DEM та використання інструментів електронної демократії для вирішення нагальних питань місцевого значення.

Для того, щоб зареєструватися для проходження навчання потрібно заповнити форму, яка знаходиться ТУТ.

Реєстрація триватиме до 20 вересня включно.

Матеріал підготовлено громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Центром аналізу місцевої політики та Хмільницьким бюро правової допомоги у межах проєкту «Розвиток інструментів «civic tech» в Хмільницькій громаді» за підтримки проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.
Національну платформу е-демократії E-DEM створено Фондом Східна Європа в межах швейцарсько-української Програми EGAP.
Детальніше про проєкт «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому» читайте за посиланням https://cutt.ly/GjWxA5C.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *