Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.03.2010

До Хмільника завітає регіональний менеджер Американського Корпусу Миру

Цього року, громадська організація «ПРАВО» та виконком Хмільницької міської ради, подали заявку для запрошення в нашу громаду волонтера Американського Корпусу Миру.

Після візиту до Хмільника представника Корпусу Миру Марата Кюрчевського було проведено консультації, обговорено всі проблемні питання та вирішено все ж спробувати отримати згоду на перебування в Хмільнику волонтера з Америки.

Нещодавно заявників повідомили, що заявка пройшла попередній розгляд і до Хмільника, наприкінці березня – початку квітня завітає регіональний менеджер Американського Корпусу Миру. Головна мета візиту – перевірка на практиці спроможності організації заявника прийняти волонтера та забезпечити мінімальні вимоги для його проживання та роботи.

Нагадаємо, що Корпус миру США в Україні було засновано 1992 року шляхом підписання двосторонньої угоди між українським та американським нині екс-президентами – Леонідом Кравчуком та Джорджем Бушем. Відтоді Корпус миру плідно співпрацював з багатьма прогресивними організаціями, і дотепер шукає шляхи до взаєморозуміння та обміну досвідом між двома сторонами.

Корпус миру спеціалізується на допомозі у кількох напрямках – викладання англійської мови як іноземної, розвиток молоді та громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *