Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

21.08.2014

ДО ХМІЛЬНИКА ЗАВІТАЛА ВИСТАВКА «МАЙДАН ГІДНОСТІ»

CIMG4930До Хмільника завітала художня виставка «Майдан Гідності»: в районному Будинку культури відбулося її урочисте відкриття.

Першими відвідувачами стали керівники міста та району, а також інші учасники урочистостей, які відбувалися біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Відкривала виставку пані Оксана Яцюк – представник Інформаційного центру «Майдан моніторинг».

CIMG4924CIMG4927

В своїй промові  пані Оксана розповіла про історію виникнення ідеї влаштування такої виставки, про її мету, а також про її подальшу долю.

CIMG4928CIMG4932

Відвідувачі виставки високо оцінили мистецькі твори, відзначивши їхню високу художню цінність.

CIMG4933CIMG4935

Нагадуємо, що регіональним партнером виставки виступила громадська організація «ПРАВО» в партнерстві з громадською організацією  «Об’єднані ініціативи Арт Лайф». На жаль, в Хмільнику виставка пробуде лише два дні. Після Хмільника проект демонструватимуть у Рівному. Далі Хмельницький, Полтава, Дніпропетровськ, Харків та інші міста.

CIMG4937CIMG4938

Громадська організація «ПРАВО» та громадська організація «Об’єднані ініціативи Арт Лайф» висловлюють вдячність за сприяння в організації виставки Хмільницькій районній радіЮ адміністрації районного Будинку культури, а також всім, хто долучився до її облаштування. Особлива подяка підприємцям Олександру Грицишину та Тетяні Карпенко.

CIMG4941CIMG4943

Для довідки:

Ідея пересувної виставки художників зародилась у Тернополі. Тут і відбувся старт унікального проекту. Ініціатори звернулась до колег художників презентувати роботи створені під час Майдану, та написані після нього на тему подій, що сколихнули весь світ . Реалізовують задум інформаційний центр «Майдан Моніторинг» та місцеві регіональні партнери. Хмільник шосте місто в Україні , мешканці якого зможуть побачити Мистецький проект. Після того, як виставку побачать жителі України, її чекають у містах Європи. Особливістю експозиції є те, що митці можуть приєднатися до неї в будь-який момент. Організатори запрошують художників приносити свої роботи на тему Майдану. Отже, всього два дні 21 та 22 серпня хмільничани зможуть переглянути близько півсотні картин, створених різними техніками, що відображають епізоди буремних подій нашої історії.

7 Comments on “ДО ХМІЛЬНИКА ЗАВІТАЛА ВИСТАВКА «МАЙДАН ГІДНОСТІ»

Пронира
22.08.2014 at 00:15

Тьфу, б..дь! Це ж треба, таку ідею спаскудити присутністю кількох “патріотів”((

Віталій
22.08.2014 at 00:19

Ну звиняйте: вхід на виставку вільний і для патріотів, і для “партіотів”…)))

Пронира
22.08.2014 at 00:26

Дрес-код “патріотів” теж під патріотів та й міни корчать наче митецтвознавці… Одним словом – Анна АхмЄтова))

LEON
22.08.2014 at 05:47

Да, АхмЄтовців на вілкритті було більше ніж патріотів. Це добре,що вхід вільний, якби вхід зробили платний так булиб одні “партіоти”. Для того щоб засвітитися вони купляють все, думають, що ще будуть керувати.

rostislav
23.08.2014 at 17:29

Таки да, на першому фото дійсно “еліта” нашого міста! Ну навіщо зібрати усіх телепнів-регіоналів на чолі з жекою в сорочці на виріст в одному місці ,не розумію, тим самим зісравши гарний захід! Молодець грушко він в своємі амплуа і тут умудрився зкорчити дибільну харю. І не зрозуміло що робить там чмелюк, котрий разом з дячком відправляв тітушок на київ? Короче піздо…братія в темі , а ти гнилий женя цілуй міцніше тих клятих василів регіоналів в дупу, видно така партійна лінія удару!

Пронира
23.08.2014 at 23:24

Не варто перейматись, просто починайте сприймати матеріал з 6,7 та 8 фото… значно приємніше і вишиванки в тему))

Ramirez
24.08.2014 at 11:49

А чому так багато уваги приділено відвідувачам і так мало – представленим роботам митців? Не маю змоги глянути, а хотілося б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *