Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.11.2014

ДО ХМІЛЬНИКА ЗАВІТАВ ПРЕДСТАВНИК КОРПУСУ МИРУ США

DSCN0327Нещодавно до Хмільника з робочим візитом завітав представник Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки Марат Кюрчевський.

Зустріч відбувалася в Хмільницькій районній бібліотеці для дорослих, а також в офісі громадської організації «ПРАВО».

Під час зустрічі пан Кюрчевський розповів про діяльність Корпусу Миру США в Україні та окреслив майбутні варіанти співпраці добровольців Корпусу з громадами України.

Під час розмови було обговорено й конкретні можливості перебування добровольця саме в Хмільнику: бажання запросити представника Корпусу Миру США до Хмільника висловила громадська організація «ПРАВО».

100_9931

Варто зазначити, що в Хмільнику вже перебував волонтер Корпусу, якого запросила в 2011 році громадська організація «ПРАВО». Тоді до хмільницької громади завітав Річард Вілануева. За його сприяння в місті було реалізовано низку проектів та ініціатив, спрямованих на розвиток громади: в бібліотеці працював англійський клуб, було проведено Школу підприємництва для молоді, реалізовано проект на створення громадського Центру тощо.

3 Comments on “ДО ХМІЛЬНИКА ЗАВІТАВ ПРЕДСТАВНИК КОРПУСУ МИРУ США

І то!
22.11.2014 at 21:44

Цікаво чому представник Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки завітав до громадської організації «ПРАВО» а не до пердставників влади. чи громадян міста

Небайдужий
22.11.2014 at 21:57

Тому, що ГО “ПРАВО” є правозахисною ГРОМАДСЬКОЮ організацією, а значить представляє частину громади міста. А до “представників влади” черга ще дійдеє Всьому свій час 😉

Віталій
22.11.2014 at 22:50

Насправді все дуже просто. Завітав тому, що громадська організація “ПРАВО” має досвід роботи з Корпусом Миру США. Але якщо представники інших громадських організацій чи органів влади виявлять бажання прийняти в себе волонтера, то ми готові надати необхідний пакет документів та проконсультувати щодо їх заповнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *