Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.10.2019

ДО ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИЇХАВ АМЕРИКАНСЬКИЙ ВОЛОНТЕР

У рамках проекту «Розвиток громад» Корпусу миру США в Україні до міста Хмільника прибув волонтер Коллін Кіндінг із району Меканіксберг округу Камберленд (штат Пенсільванія). Приймаючою стороною проекту виступає громадська організація «ПРАВО».


18 жовтня 2019 року міський голова Сергій Редчик зустрівся із американським волонтером та привітав його у Хмільнику.


Волонтер запевнив про готовність співпрацювати два роки із Хмільницькою громадою відповідно до завдань проекту та висловив побажання бути корисним у питаннях екологічного поводження з відходами.


Зауважимо, що у Хмільнику вже перебував волонтер Корпусу, якого запросила у 2011 році громадська організація «ПРАВО». Тоді до громади завітав Річард Віллануева. За його сприяння в місті, зокрема, було реалізовано низку проектів та ініціатив, спрямованих на розвиток громади: в бібліотеці працював англійський клуб, було проведено Школу підприємництва для молоді, реалізовано проект на створення громадського Центру тощо.
Для довідки:
Корпус Миру США розпочав роботу в Україні у 1992 році на запрошення Уряду України. Організація співпрацює з багатьма прогресивними установами. Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які часто тривають усе життя.
Основні завдання Корпусу – допомагати шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації, сприяння кращому розумінню американців українцями та навпаки. Також їхнє завдання – вчити українців з різних куточків країни англійської мови. Добровольці зі Сполучених Штатів Америки працюють у трьох напрямах – викладання англійської мови, розвиток громад та молодіжних програм.

За інформацією відділу інформаційної діяльності

та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *