Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

28.11.2012

ДО РЕГЛАМЕНТУ МІСЬКОЇ РАДИ ІНІЦІЮЮТЬ ВНЕСЕННЯ ЗМІН. Причина – ситуація з «рибним» магазином

З ініціативою щодо внесення змін до регламенту Хмільницької міської ради звернулася комісія, яка досліджує законність встановлення в Хмільнику «рибного» магазину, який зараз будується по вулиці Леніна.

Під час роботи комісії було виявлено, що аудіо записи пленарних засідань сесії міської ради, відповідно до Регламенту міської ради, зберігаються всього рік. Причому в Регламенті існує норма, що аудіо записи зберігаються на магнітних плівках, хоча вже з 2006 року запис відбувається на цифрові носії.

Таким чином наразі є неможливим перевірити відповідність аудіозапису сесії та рішень, якими було надано дозволи на будівництво «рибного» магазину.

Але для того, щоб ситуація з аудіозаписами  не повторювалася у майбутньому, до Регламенту мають намір внести зміни наступного змісту:

«Фонограма (аудіозапис) сесії здійснюється за допомогою сучасних технічних пристроїв та зберігається на електронних носіях у відповідального спеціаліста відділу організаційно-масової роботи  упродовж  роботи ради та протягом року після завершення її роботи».

4 Comments on “ДО РЕГЛАМЕНТУ МІСЬКОЇ РАДИ ІНІЦІЮЮТЬ ВНЕСЕННЯ ЗМІН. Причина – ситуація з «рибним» магазином

Небайдужий
29.11.2012 at 00:16

Це хто таке формулювання придумав? «Фонограма (аудіозапис) сесії здійснюється за допомогою сучасних технічних пристроїв та зберігається на електронних носіях у відповідального спеціаліста відділу організаційно-масової роботи  упродовж  роботи ради та протягом року після завершення її роботи».
Що таке “сучасні технічні пристрої”? “Сучасними технічними пристроями”, наприклад, є холодильник, пилосос чи кухонний комбайн. Невже так складно написати: “за допомогою цифрової аудіозаписуючої апаратури”? далі… що таке: “електронні носії”? Це можуть бути і магнітні плівки, і оптичні диски, і карти флеш-пам’яті… Тут також варто деталізувати, наприклад, таким чином: “зберігається на лазерному DVD диску в форматі MP3”. І чому знову так куцо обмежили термін зберігання аудіозапису? Хай би він зберігався, приміром, років 10 після закінчення повноважень відповідної ради… Питання ж різні можуть виникати…

Віталій
29.11.2012 at 00:53

Цілком погоджуюся з трішки некоректними формулюваннями, але щодо терміну – то не згодний. Навіть в цьому випадку він, як на мене. трішки завищений. А саме на один рік. Справа в тому, що Регламент міської ради втрачає чинність після затвердження Регламенту новоствореної ради. І, як наслідок ,втрачає чинність будь-яка норма. яка в ньому прописана. Можливо тут варто розробити і затвердити окреме положення, в якому буде чітко прописано терміни зберігання, режим доступу, вказані відповідальні за здійснення запису тощо. Положення носило б ознаки НПА і було б довготривалішим у використанні. на відміну від Регламенту…

Небайдужий
29.11.2012 at 09:28

Про регламент я не врахував…. Згоден 😉

Віталій
29.11.2012 at 21:26

Зміни до Регламенту таки внесли… Цікаво, саме з таким формулюванням?)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *