Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.08.2014

ДО СТАТУТУ ГРОМАДИ ХМІЛЬНИКА ПОТРІБНО ВНЕСТИ ЗМІНИ

10633статутДо Статуту територіальної громади міста Хмільника мають намір внести зміни та доповнення щодо порядку внесення місцевих ініціатив. Теперішня процедура, яка прописана в Статуту є недосконалою та певною мірою дискримінаційною.

Такого висновку дійшли експерти громадської організації «ПРАВО», які здійснили аналіз положень діючого статуту громади Хмільника.

З ініціативою внесення змін до Статуту виступила депутатська група «Громадянська варта». Які звернулися з відповідним поданням до Хмільницької міської ради.

Громадська організація «ПРАВО» планує ініціювати проведення громадського обговорення запропонованих змін та доповнень до Статуту громади. Всіх зацікавлених просимо слідкувати за оголошеннями на Громадському форумі Хмільниччини.

З аналізом Статуту територіальної громади міста Хмільника щодо порядку внесення місцевих ініціатив можна ознайомитися тут: Аналіз Статуту територіальної громади міста Хмільника щодо порядку внесення проектів нормативно

4 Comments on “ДО СТАТУТУ ГРОМАДИ ХМІЛЬНИКА ПОТРІБНО ВНЕСТИ ЗМІНИ

LEON
18.08.2014 at 17:10

Внесення ЗМІН ДО СТАТУТУ ГРОМАДИ ХМІЛЬНИКА це демократичний крок, який посилить вплив громади на владу. Вирішення даного питання піднято вчасно і його необхідно провести.

Віталій
18.08.2014 at 18:50

Згоден, і сподіваюся. що депутати все ж таки проголосують за внесення змін та доповнень. Тоді громада отримає шанс бути почутою тими ж таки депутатами…

SOS
18.08.2014 at 22:21

Що заважає громаді зараз донести свої вимоги? На сесіях міської ради виступає хто хоче, і буває несуть таку ахінею, що варто задуматись чи потрібні ці зміни до статуту.

Віталій
18.08.2014 at 22:34

В тому, що виступає, хто хоче, несучи ахінєю, вина конкретної особи, яка головує на пленарних засіданнях… Напевно такий порядок речей, коли порушується регламент і подібні дії схвалюються, просто комусь вигідні. я вже не кажу про те, що комусь вигідно, щоб під час засідання оті особи несли ахінєю… І Статут громади тут справді ні до чого… Але рано чи пізно ті, хто говорить дурниці таки сам це зрозуміє, і ситуація виправиться. А для того, щоб процес донесення думки громади до депутатів був максимально цивілізованим якраз і потрібно відповідні процедури, такі як місцеві ініціативи… То ж переконаний. що зміни якраз на часі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *