Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.09.2014

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ ТА ЖУРНАЛІСТІВ

100_9086Нещодавно громадською організацією «ПРАВО» було презентовано проект «Медицина Вінниччини – без корупції!». Проектом передбачається низка заходів, реалізація яких дозволить знизити вірогідність виникнення корупції в медичній сфері Вінниччини.

В рамках проекту буде проведено навчання для громадських активістів та журналістів, під час якого вони дізнаються про ризики виникнення корупції в медичній сфері, а також отримають знання та навички, які допоможуть реагувати на такі прояви.

Під час презентації проекту було оголошено початок прийому заявок на участь в навчанні. Планується провести 2 дводенні тренінги для громадських активістів та журналістів.

100_9088

«В рамках реалізації проекту ми намагатимемося налагодити співпрацю між засобами масової інформації, інститутами громадянського суспільства та загальною аудиторією задля зниження рівня корупції в медичній сфері та підвищення прозорості процесу надання медичних послуг жителям Вінницької області, – зазначив керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох. Ми оголошуємо про початок прийому заявок на участь в навчанні і сподіваємося, що ця тема зацікавить як представників громадських організацій, так і представників ЗМІ».

100_9085

Як було зазначено під час презентації проекту, зараз група експертів у складі Михайла Бардина, Софії Мельник, Ольги Бриги та Тараса Коваля розпочали роботу над навчальною програмою, яку буде використано під час тренінгів.

Варто зазначити, що проект «Медицина Вінниччини – без корупції!» реалізовується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Подільським центром прав людини, Подільським центром соціальних технологій, Громадським центром «ФОРУМ» та громадською організацією «Вінницька епоха» за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки.

Для довідок:

Контактна особа – Віталій Дорох

067 425 84 95

doroh-hm@yandex.ru

7 Comments on “ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ АКТИВІСТІВ ТА ЖУРНАЛІСТІВ

Волошка
16.09.2014 at 10:51

О! І Юрій Сегеда тут… молодці. от за таких людей я б голосувала на виборах! за всіх, хто там на фотках:)

Віталій
16.09.2014 at 14:29

Це добре, що хоч я в кадр не потрапив))) А то ще й за мене надумала б голосувати))) А я в діпутати, поки що, не збираюся…)))

А мені цікаво
17.09.2014 at 12:28

а де можна заповнити анкету???

Волошка
17.09.2014 at 13:42

:)) та я знаю, пане Віталій. Ви про це вже не один рік говорите, що не збираєтесь… хоча зараз все більше переконуюсь, що для влади нам потрібні розумні, з великим досвідом у роботі з суспільством, патріотично налаштовані!!! та не занадто хитрі люди (це я зараз не про Вас).))))
До речі, щодо семінару. Де планується його проведення?

Віталій
17.09.2014 at 13:44

От я чогось не зрозумів: це ти наїхала чи похвалила? Я про не занадто хитрих людей…)))

Волошка
17.09.2014 at 13:59

:))) це я написала про деяких представників громадських організацій, яких знаю особисто по всій Україні))) але це не стосується Вас, бо ж Ви в депутати не збираєтесь))) а стосовно хитрості – вона повинна бути, але в міру, і депутат повинен працювати на благо народу, а не лише для свого блага)) (мабуть, я по своїй наївності ще вірю в таких людей). надіюсь, пояснила доступно.
Але Ви не відповіли на питання моє і на питання “А мені цікаво”)) мені теж цікаво)

А мені цікаво
17.09.2014 at 15:01

так, пане Віталію) Мені цікаво, чому це ви мені не відповідаєте??? Вам не потрібні учасники?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *