Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.02.2017

«ДОКИ ГРІМ НЕ ГРИМНУВ…»

«Доки грім не гримнув…» під також назвою вийшов матеріал в міськрайонній газеті «Життєві обрії», який висвітлює подальшу долю кінотеатру «Дружба». Зважаючи на те, що попередні публікації викликали на Громадському форумі Хмільниччини жваве обговорення, пропонуємо читачам ознайомитися ще й з цим матеріалом.

Далі – мовою оригіналу:

«Коли минулої середи біля кінотеатру “Дружба” запрацювала техніка, хмільничани подумали: “Нарешті комунальники взялись за роботу. І кінотеатр буде врятовано”.

Адже з тих пір, як дах над кінотеатром впав, минуло майже три місяці. А роботи з впорядкування приміщення розпочались лише після публікації матеріалу “Кінотеатр під відкритим небом “Армагеддон”. Але чи дійсно взялись за ремонт, поки що не відомо, бо працівник ЖЕКу, який працював у кінотеатрі, на запитання, чи розпочали ремонт відповів: “Який ремонт? Начальник сказав забрати дошки”. Водночас начальник ЖЕКу Юрій Прокопович запевнив, що ремонт, все ж таки, розпочато, зараз розчищають зава- ли, а після того будуть проводитись ремонтні роботи даху. Виявляється, що вплив на владу через громадськість дає позитивний результат і змушує чиновників ви- конувати свої обов’язки. Як будуть проходити роботи з відновлення приміщення, поживемо-по-бачимо. А дана ситуація є свідченням того, що чиновницький апарат міської ради на чолі з міським головою Сергієм Редчиком працюють за принципом відомого українського прислів’я “Доки грім не гримне…”.

Нагадуємо, що цієї зими, через снігопад, в кінотеатрі «Дружба» впав дах.

16 Comments on “«ДОКИ ГРІМ НЕ ГРИМНУВ…»

Денис Житник
06.02.2017 at 19:27

Молодці всі чиновники міськради, які не підштовхували ЖЄК на чолі з Прокоповичем, який тянув три місяці і нічого не робив, а може треба сразу було робити, бо зараз ремонт буде важче робити і більше витрат буде, а може це тільки імітація, що вони там щось роблять.
Молодці і газетярі, які використовують газету для зведення рахунків за програний тендер, якби виграли, б то писали б напевно деферамби на користь чиновників. До речі дуже цікава деталь у статті автора немае, тепер околодьки, шевченки, пятківські зрозумівши своі проколи не світять своіх імен, щоб ім не дорікали в заангажованості, але пізно панове, ви вже засвітилися, скоріше за все вам пофіг кінотеатр, для вас головне своі інтереси. Якщо у статті автора немае, то автором слід вважати редактора Околодька, який затверджуе які статті увійдуть до випуску. До речі Прокопович член Народного контролю, як і шевченки з околодьками, цікаво газета офіційно брала інтервю, чи Околодько по-дружноьму позвонив до Прокоповича і запитав чи буде ремонт. Взагалі партія Народний контроль має по партійній лініі пропісочити Прокоповича за завал кінотеатру.

Армагеддон
06.02.2017 at 19:51

Нехай краше Околодько подякує Редчику, Павлюку і Прокоповичу за те, що вони йому на 15 років дали в оренду в центрі міста два поверхи будівлі редакції газети ЛИШЕ ЗА ОДНУ ГРИВНЮ НА РІК)))

Денис Житник
06.02.2017 at 19:57

А коли строк оренди закінчуеться? Хоча й можна достроково оренду розірвати, головне бажання, а підстави можна знайти.

Армагеддон
06.02.2017 at 19:59

Термін оренди – 15 років!!!

Армагеддон
07.02.2017 at 08:34

Знову на сайті пишуть про спільний обов’язок)))
ВЛАДА НАВІТЬ НЕ МОЖЕ ОРГАНІЗУВАТИ І ПРОКОНТРОЛЮВАТИ ПРИБИРАННЯ ВІД СНІГУ І ПОСИПАННЯ ВУЛИЦЬ І ТРОТУАРІВ – ЗНОВУ ПЕРЕКЛАДАЄ НА НАШІ ПЛЕЧІ ЦІ ЗАХОДИ!!!
ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ, ЯК ВЛАДА ЗДІЙСНЮЄ ПРОТИОЖЕЛЕДНІ ЗАХОДИ?????
Як КОМУНХОЗ прибирає і посипає дороги і тротуари – ЗА КОШТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ, як ЖЕК прибирає і посипає прибудинкові території, як ВИКОНКОМ здійснює контроль за цими заходами??????

http://ekhmilnyk.gov.ua/archives/2973
Протиожеледні заходи – спільний обов’язок влади і громади

06.02.2017 14
Відповідно до п.п 5.6.2 Розділу 5 «Обов’язок по механізованому та ручному прибиранню територій, вчинення протиожеледних заходів» Правил благоустрою території міста Хмільника, затверджених 45 сесією міської ради 5 скликання 26 лютого 2009 року:
1) покриття проїжджої частини міських вулиць, провулків, а також покриття тротуарів, площ, ЗА КОШТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ – ПОКЛАДАЄТЬСЯ НА УПОВНОВАЖЕНІ МІСЬКОЇ РАДОЮ  СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПІДПРИЄМСТВА;
2) покриття територій,  не охоплених централізованим прибиранням, суміжних (прилеглих) з приватними будинковолодіннями на відстані до проїжджої частини вулиць – покладається на їх власників, а КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ЦЬОГО ОБОВ’ЯЗКУ НА ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ, АБО УПОВНОВАЖЕНІ НИМ ОРГАНИ ЧИ ПОСАДОВІ ОСОБИ;
3) дворів, тротуарів, покриття проїжджої частини, територій, прилеглих до будівель громадської забудови, ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ, у тому числі будівель, що утримуються товариством власників багатоквартирного будинку, – ПОКЛАДАЄТЬСЯ НА БАЛАНСОУТРИМУВАЧА БУДІВЕЛЬ, товариства власників багатоквартирного будинку;

Але після того, що працівникам Комунхозу П’ятківський подарив спецодяг – про яку роботу комунальних служб і контроль за їх роботою може йти мова???
Керівник Комунхозу звертався до П’ятківського за допомогою у придбанні спецодягу – ГАНЬБА!
ГАНЬБА!! ГАНЬБА!!!
НАВІЩО ТОДІ МЕР-ГОЛОВА ВИКОНКОМУ?
З ПРОБЛЕМАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО П’ЯТКІВСЬКОГО – І БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ)))
А МЕР – ТО ТАКЕ)))
ЯКЩО ХОЧЕТЕ ПРОСТО ПОГОВОРИТИ НЄОЧЄМ – ЦЕ ДО НЬОГО, БО КОНКРЕТНОЇ РОБОТИ ЗА РІК ЙОГО КЕРІВНИЦТВА НЕ ВИДНО – НУЛЬ.
НАВІТЬ СНІГ НЕ МОЖЕ ПРИДБАТИ).
ТО ПРО ЯКИЙ РОЗВИТОК МІСТА МОЖЕ ВЗАГАЛІ ЙТИ МОВА???
ВИБОРИ НЕГАЙНО!!!!!!!!!!

Армагеддон
07.02.2017 at 08:41

Якщо мер не вміє і не може організувати виконання протиожеледних заходів – то лопата йому в руки і помаранчеву желєтку на плечі))) і на вулицю сніг гребсти разом з Полонським і Прокоповичом.
Але на дворі зимно, то в желєтці може замерзнути.
То нехай за теплою курткою звернеться до свого тьоски – Сірожи П’ятківського))) Цей Сірожа в біді не залишить))).

Петро Степанович
07.02.2017 at 10:03

Виявляється, що Закон України про реформування комунальних ЗМІ передбачає, що приміщення комунальної власності, у яких розташовувалися на час реформування редакції, передаються в оренду строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати установленим для бюджетних організацій. (Стаття 9 закону)

Денис Житник
07.02.2017 at 10:07

А вони взагалі негодні нічого організувати, немае стратегіі і управлінськоі волі, координація роботи відділів розбалансована, розумна ініціативність відсутня, є лише показушна імітація де кожен працівник тягне ковдру на себе, професіоналів не має, а які були повтікали, вони пливуть по течіі і не встигають своечасно реагувати на критичні ситуаціі, кінотетр вирішили ремонтувати аж через три місяці, статтю про ожеледицю на сайті міськради треба було писати, коли сніг з льодом зявився і повторити іі під час загострення ожеледиці. Як наслідок місто не тільки не розвиваеться, а поступово погружаеться у хаос, через це стане тільки гірше. Кофіціент корисноі діі управління містом напевно один з найгірших в Украіні. Ця провладна команда навряд чи виграе слідуючі вибори. Короче абсолютний позор, якого ще Хмільник не бачив, через те що рівень недолугості влади зашкалює.

Денис Житник
07.02.2017 at 15:18

На пленарному засіданні депутати не затвердили акт прийому передачі водоканалу у власність міста, була гостра дискусія, про що повідомляеться на сайті міста, але без подробиць. Акт прийому передачі як додаток до рішення ради не розміщено на сайті міста, що є грубим порушенням закону про доступ до публічноі інформаціі. Депутати, очевидці, хто був на сесіі скажіть громадськості, що там по водоканалу і акту прийому передачі? Люди мають знати що у тому акті, це суспільнорезонансне питання що повязане з різким підвищенням тарифів на воду. Проізд у міських маршрутках хотять зробити по 5 грн. Слизькі вулиці не посипаються піском, не створено програми стимулювання осбб, кварплату можуть підняти у рази. Завалений кінотеатр став символом недолугості влади і прологом комунального армагедону та полундри. Влада уперто порушуе законодавство, постійно діе непрозоро, несистемно і недолуго внаслідок чого порушуеться нормальний порялок життєдіяльності міста. Влада граеться з вогнем, а іі діяння можуть призвести до поглиблення недовіри, протестних настроів і навіть при певних умовах до соціального вибуху.

Надія
07.02.2017 at 18:08

Знову ніякого обговорення по темі, лише бризкання слюною. Спокійно спостерігати, як руйнується приміщення в центрі міста ГАНЬБА. Це злочин, цього Редчика разом з Прокоповичем за ср.ку і до криміналу. Заставити, щоб самі прибрали та ремонтували кінотеатр. Окрім, дурноватої балаканини та позору для міста від такого міського голови немає. Люди, цей градоначальник ганьбить всіх хмільничан, гнати його, і в чим раніше, тим краще. Цей, аморальний тип, немає найменшого права представляти наше файне місто.

Армагеддон
07.02.2017 at 18:22

Петро Степанович.
Є бюджетні організації, які фінансуються з місцевого бюджету, а є які фінансуються з обласного і з державного. Для них різний розміри орендної плати.
Редакція ЖО до яких бюджетних організацій прирівнюється?

Петро Степанович
07.02.2017 at 21:27

Армагеддон, Ваше запитання не за адресою. Ви ж розумна людина, перегляньте закон, зробіть запит на інформацію і отримаєте відповідь у цивілізований спосіб.

l.light
08.02.2017 at 19:24

By Армагеддон
Thumb up 9 Thumb down 10
Знову на сайті пишуть про спільний обов’язок)))
ВЛАДА НАВІТЬ НЕ МОЖЕ ОРГАНІЗУВАТИ І ПРОКОНТРОЛЮВАТИ ПРИБИРАННЯ ВІД СНІГУ І ПОСИПАННЯ ВУЛИЦЬ І ТРОТУАРІВ – ЗНОВУ ПЕРЕКЛАДАЄ НА НАШІ ПЛЕЧІ ЦІ ЗАХОДИ!!!

(By Армагеддон) Прокоментуйте будь ласка свої слова детальніше- на чиї плечі і які заходи на вас перекладає влада

Анатолій
08.02.2017 at 22:03

Що ховається в розпорядженнях міського голови????)))
На новому офіційному сайті почали оприлюднюватись розпорядження міського голови)
http://ekhmilnyk.gov.ua/government/documents/mayor_docs
Останнє оприлюднене розпорядження станом на сьогодні – під номером 57-р від 07.02.17, а всього їх оприлюднено лише 45.
Що криється в 12 розпорядженнях, які чомусь не оприлюдненні?
Чи може вони такі, що не всім треба про них знати)))

Віталій
08.02.2017 at 22:10

Ну це, звичайно, непорядок, але в нас протягом кількох років не було оприлюднено ЖОДНОГО розпорядження))) Це можна вважати серйозним проривом!)))

Денис Житник
09.02.2017 at 08:34

Напевно інші розпорядження по кадрових питаннях і посадовці вважають іх неважливими тому й не опубліковують, але це порушення закону. Крім того у кадрових розпорядженнях може бути досить цінна інформація для громадськості, наприклад кого і куди призначили на посаду, кого у відрядження відправили, а кого у відпустку, комусь там догану оголосили за що, що вони там запороли, громадсьість має знати, а може те що вони запороли поруше інтереси когось із людей і ця людина буде мати змогу знати винуватця (звісно якщо це не цап відбувайло) і може ще встигне захистити своі інтереси тому що на владу яка допустила порушення працівника надіятися не приходиться…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *