Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.11.2009

Допоможемо Чудотворцю Миколаю

Мабудь на землі немає жодної людини, яка б не знала, що за свято святкують 19 грудня! Так, це свято на яке з року в рік чекають, як дорослі так і діти, адже це свято Чудотворця Миколая.

Прокинувшись зранку цього казкового дня ми дивимось під подушку і шукаємо там подарунок і не важливо чи він величезний чи зовсім маленький. Для нас важливий сам факт, що Миколай за нас не забув!

Цього дня з нетерпінням чекають і діти, які перебувають на лікарняних ліжках. Забуваючи про свою недугу вони пишуть листи до Чудотворця. На це свято чекають дітки, які з тієї чи іншої причини втратили батьків і перебувають у дитячих будинках. Всі вони хочуть поринути у казку та чекають на зустріч з Миколаєм.

Заклопотані батьки незавжди можуть купити подарунок своїй дитині, оскільки мама постійно в бігаг по аптеках, а батько зранку до ночі працює на роботі, щоб заробити грошей на дороге лікування дитини. Життєрадісні та наївні сироти також вірять, що Миколайко про них не забуде, а завітає до їхнього будинку!

Цього року благодійний фонд «Ти-Ангел» та Миколай планують охопити два відділення – гематологію та хірургію та два дитячих будинки і розпочинають передноворічну акцію «Стань Миколаєм».

На подарунок від Миколая чекає близько 250 дітей. Кожен з нас може долучитися і стати чудотворцем для потребуючої дитини.

Ваш невеличкий вклад у подарунок святого Миколая залишить незабутні спогади у пам’яті дитини!

Рахунок святого Миколая:

р/р: 26000060398106

КОД (ЄДРПОУ): 36321738

Отримувач: БО “БФ ТИ-АНГЕЛ”

Код банку (МФО): 336677

Банк отримувача: ПриватБанк

Призначення платежу: добровільна пожертва без ПДВ

Ви також можете підтримати акцію “Стань Миколаєм!” розмістивши банер на своєму web ресурсі!

Допоможемо Чудотворцю Миколаю прийти до дітей! http://tyanhel.org.ua/main/36-q-q.html ;

БО “Благодійний фонд “Ти-Ангел”

http://www.tyanhel.org.ua

e-mail: tyanhel@ukr.net

tel 099-419-59-84

2 Comments on “Допоможемо Чудотворцю Миколаю

Волошка
16.11.2009 at 09:31

Це добра справа… От не зрозуміло, чи це в Хмільнику… цікаво. А взагалі для мене справді зимові свята починаються з 19 грудня, і наступне – 20., і 21…. і далі аж до Водохреща)))) Тож діткам думаю треба буде зробити подарунок і від себе..

Зайка
17.11.2009 at 15:09

Цілком згодна з Волошкою ! Діти це маленькі чудеса ,які потребують піклування і підтримки ! Ми повинні їм допомогти і не повинні бути байдужими !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *