Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.09.2013

ДРЕЖЕНКОВ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ?

imagesСвого часу Громадський форум Хмільниччини повідомляв про те, що поєднання посади секретаря міської ради та першого заступника міського голови є, м’яко кажучи, не зовсім законним. Після цього знадобився цілий рік, щоб на це питання звернули увагу депутати Хмільницької міської ради.
Нещодавно фракція ВО «Батьківщина» виступила з ініціативою «роз’єднання» посад першого заступника міського голови та секретаря міської ради.
Для цього вони пропонують внести зміни до регламенту міської ради, видаливши з нього статтю 38 наступного змісту:
«З метою дотримання наступності і послідовності у виконанні владних повноважень головного виконавчого органу міської ради, ефективного поєднання повноважень міської ради та виконкому щодо їх оперативного вирішення, секретар міської ради може бути наділений повноваженнями першого заступника міського голови з визначеним колом виконавчих функцій».
Також БЮТівці пропонують вважати таким, що втратив чинність, «п.3 рішення 1 сесії міської ради 6 скликання від 23.11.2010 року №9-п в частині надання повноважень першого заступника міського голови секретарю міської ради Дреженкову П.О.».

6 Comments on “ДРЕЖЕНКОВ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ?

Небайдужий
24.09.2013 at 10:45

Нарешті дійшло…
Ці пункти колись створювалися попердниками нинішніх очільників “під себе”, вірніше- для Підболячного. Зараз, я сподіваюся, Мельничук зрозумів, що “під себе” не варто щось робити, оскільки перебування на посаді не є вічним, і те, що колись було корисне для тебе, як керівника, стане шкодити тобі ж, коли ти станеш звичайним громадянином. Тому, краще вже зразу все робити для громади.
До речі, з цього варто робити висновки й нинішнім очільникам, а то занадто багато вони понаприймали рішень “під себе”, які 100% в один чудовий момент “вилізуть їм боком” і дуже боляче вилізуть. Такий вже закон цього жанру 🙂

Віктор
24.09.2013 at 10:52

В нашій країні політики під себе навіть державний устрій змінюють періодично! То президентсько-парламентська, то навпаки…

Віталій
24.09.2013 at 10:57

))) Дійшло то дійшло, але це лише проект рішення…))) А ви ж знаєте, як в нас голосуються “неугодні” пропозиції…))) За таких розкладів. як сьогодні в міській раді. Петро Олексійович може спати спокійно, як секретар, і ще спокійніше – як перший заступник…)))

Снайпер
24.09.2013 at 14:14

Правильно кажеш, Небайдужий. Яма для всіх однакова…)))

LEON
24.09.2013 at 20:14

Блокування сесій відміняється. Ми підем іншим шляхом. сказали опозиціонери.))))

жора
24.09.2013 at 20:15

Прохання не виставляти фото цього довбня, при вигляді якого нудить…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *