Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.06.2009

Друзів покликали…. але не для гри

“Фондом братів Кличків” було оголошено конкурс під назвою “Кличмо друзів – граймо разом”. Щоб виграти конкурс, потрібно було вибрати відповідну територію, прибрати її й зачистити від сміття. Крім цього, треба було подбати про дозвіл від влади на цю ділянку, обсадити її деревцями чи квітами, а за бажанням – ще й шпаківні облаштувати на деревах. За такі благородні старання “Фонд братів Кличків” поставить дитячий спортивний майданчик. Звичайно ж, лише за умови виграшу в конкурсі.

Для такої, здавалося б, “легкоздійсненної” мрії в один прекрасний день і зібралися молоді люди з сапами, лопатами, відрами, квітами та іншими засобами для праці. Таку молодь ще називають активною, або такими, хто йде до мети.

Ініціатором такого молодіжного руху став Сергій Романюк, який і подав ідею на прибирання майданчика в дворі біля свого будинку. Місце найбільше відповідає умовам конкурсу.

В назначені час і дату зустрічі усі з’явилися вчасно. Володимир Плахотнюк одним з найперших стояв у лавах активістів, готовий кинути всі свої сили у “трудівничий бій” на благо міста й молоді. До спільної благородної справи вдалося долучити кількох жителів того району – школярів, які безпосередньо зацікавлені у наявності майданчика. Дівчата-старшокласниці зі школи №2 одразу ж погодилися допомогти. На виклик “SOS” з’явився і Дмитро Вовк. Хлопці схопили лопати і кинулися на бордюр, а дівчата в поті чола почали свій наступ на всім ненависні бур’яни. Далі – спільне прибирання і саджання квітів. В процесі дійства час від часу жителі прилеглих будинків цікавилися ситуацією, а дехто й надавав допомогу.

Ось такі сміливі втілення ідей у життя й безстрашність, свобода дій і бажання перемоги здатні змінити майбутнє на краще.

І я там була, подивлялась на веселу молодь, а тепер поділилась інформацією.

7 Comments on “Друзів покликали…. але не для гри

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
06.06.2009 at 10:44

І МИ ВИРГАЛИ!))) УРРРРААААААА!!!!!!

Володимир Великий
06.06.2009 at 11:27

Дякую усім хто приєднався. Дякую усім хто зголосився допомогти. Дякую усім!!! Вітаю УСІХ!!! Задоволений тим що діти будуть мати спортивний майданчик у своєму дворі!!! Я досі памятаю збір підписів!!! І приємну посмішку дітей з вогником в очах!!!

Віталій
08.06.2009 at 10:07

Щиро вітаю всіх, хто долучився до цієї корисної справи. Так тримати!!!

Волошка
09.06.2009 at 09:23

Так, і я теж вітаю. Ви суперові)))) Дякую РГО “ПРАВО”, за їх підтримки і певної допомоги також все це відбувалося. Тепер мусимо прийняти гостей на належному рівні, щоб про Хмільник згадували та й згадували…. тільки хороше))))Впевнена, що якщо зуміли це, то й про інше подбаємо не гірше.

Віталій
09.06.2009 at 10:43

Згоден. Міська рада розмістить цю новину в себе на сайті…

Волошка
11.06.2009 at 11:46

Чомусь на сайті одні знаки запитання))))) Вже другий, чи третій день підряд. А так хочеться почитати!!!!!

Дмитро Леонідович
16.06.2009 at 03:41

Привiт усiм!!! МИ СТАРАЛИСЬ !!! А результат ВИ бачете! Дякую усiм! А особливо за смс “SOS” i всiм хто був зi мною, органiзаторам,друзям,колегам ДЯКУЮ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *