Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

06.06.2009

Друзів покликали…. але не для гри

“Фондом братів Кличків” було оголошено конкурс під назвою “Кличмо друзів – граймо разом”. Щоб виграти конкурс, потрібно було вибрати відповідну територію, прибрати її й зачистити від сміття. Крім цього, треба було подбати про дозвіл від влади на цю ділянку, обсадити її деревцями чи квітами, а за бажанням – ще й шпаківні облаштувати на деревах. За такі благородні старання “Фонд братів Кличків” поставить дитячий спортивний майданчик. Звичайно ж, лише за умови виграшу в конкурсі.

Для такої, здавалося б, “легкоздійсненної” мрії в один прекрасний день і зібралися молоді люди з сапами, лопатами, відрами, квітами та іншими засобами для праці. Таку молодь ще називають активною, або такими, хто йде до мети.

Ініціатором такого молодіжного руху став Сергій Романюк, який і подав ідею на прибирання майданчика в дворі біля свого будинку. Місце найбільше відповідає умовам конкурсу.

В назначені час і дату зустрічі усі з’явилися вчасно. Володимир Плахотнюк одним з найперших стояв у лавах активістів, готовий кинути всі свої сили у “трудівничий бій” на благо міста й молоді. До спільної благородної справи вдалося долучити кількох жителів того району – школярів, які безпосередньо зацікавлені у наявності майданчика. Дівчата-старшокласниці зі школи №2 одразу ж погодилися допомогти. На виклик “SOS” з’явився і Дмитро Вовк. Хлопці схопили лопати і кинулися на бордюр, а дівчата в поті чола почали свій наступ на всім ненависні бур’яни. Далі – спільне прибирання і саджання квітів. В процесі дійства час від часу жителі прилеглих будинків цікавилися ситуацією, а дехто й надавав допомогу.

Ось такі сміливі втілення ідей у життя й безстрашність, свобода дій і бажання перемоги здатні змінити майбутнє на краще.

І я там була, подивлялась на веселу молодь, а тепер поділилась інформацією.

7 Comments on “Друзів покликали…. але не для гри

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
06.06.2009 at 10:44

І МИ ВИРГАЛИ!))) УРРРРААААААА!!!!!!

Володимир Великий
06.06.2009 at 11:27

Дякую усім хто приєднався. Дякую усім хто зголосився допомогти. Дякую усім!!! Вітаю УСІХ!!! Задоволений тим що діти будуть мати спортивний майданчик у своєму дворі!!! Я досі памятаю збір підписів!!! І приємну посмішку дітей з вогником в очах!!!

Віталій
08.06.2009 at 10:07

Щиро вітаю всіх, хто долучився до цієї корисної справи. Так тримати!!!

Волошка
09.06.2009 at 09:23

Так, і я теж вітаю. Ви суперові)))) Дякую РГО “ПРАВО”, за їх підтримки і певної допомоги також все це відбувалося. Тепер мусимо прийняти гостей на належному рівні, щоб про Хмільник згадували та й згадували…. тільки хороше))))Впевнена, що якщо зуміли це, то й про інше подбаємо не гірше.

Віталій
09.06.2009 at 10:43

Згоден. Міська рада розмістить цю новину в себе на сайті…

Волошка
11.06.2009 at 11:46

Чомусь на сайті одні знаки запитання))))) Вже другий, чи третій день підряд. А так хочеться почитати!!!!!

Дмитро Леонідович
16.06.2009 at 03:41

Привiт усiм!!! МИ СТАРАЛИСЬ !!! А результат ВИ бачете! Дякую усiм! А особливо за смс “SOS” i всiм хто був зi мною, органiзаторам,друзям,колегам ДЯКУЮ!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *