Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.07.2015

ДИВА ЗАКУПІВЕЛЬ В ШКОЛІ МИСТЕЦТВ ВИЯВИЛИСЯ БАНАЛЬНОЮ ПОМИЛКОЮ

yak-namalyuvati-znakАдміністрація Хмільницької школи мистецтв приємно здивувала, давши швидку та адекватну відповідь на питання, які виникли в експертів громадської організації «ПРАВО», щодо  річного плану закупівель школи.

Нагадаємо, що 13 липня 2015 року на Громадському форумі Хмільниччини був опублікований матеріал «Дива в сфері закупівель Хмільницької школи мистецтв» в якому був проаналізований річний план закупівель школи на 2015 рік.

Матеріал був опублікований після 16 години 13 липня і скоріш за все інформація про цю статтю до адміністрації школи потрапила протягом дня 14 липня.

Проте вже о 17:38 14 липня директор школи пані Валентина Василівна Автодійчук зателефонувала експерту громадської організації «ПРАВО» Тарасу Носальському, який, власне, і робив аналіз річного плану, та повідомила, що підготувала письмові пояснення ситуації, яка склалась, та хоче їх надати для опублікування.

Нижче наводимо сканкопії відповіді та виправленого річного плану.

В__дпов__дь ХШМ на публ__кац__ю_0001В__дпов__дь ХШМ на публ__кац__ю_0002В__дпов__дь ХШМ на публ__кац__ю_0003В__дпов__дь ХШМ на публ__кац__ю_0004В__дпов__дь ХШМ на публ__кац__ю_0005В__дпов__дь ХШМ на публ__кац__ю_0006

Отже, підсумовуючи всю цю історію, варто подякувати адміністрації Хмільницької школи мистецтв за швидке реагування на звернення, особливо якщо зважити на те, що звернення було не офіційне, а зроблене через Громадський форум Хмільниччини.

Однак і пожурити їх є за що. Все-таки річний план закупівель досить важливий документ і ставитись до нього варто більш уважно. Сподіваємося, що це був поодинокий випадок.

4 Comments on “ДИВА ЗАКУПІВЕЛЬ В ШКОЛІ МИСТЕЦТВ ВИЯВИЛИСЯ БАНАЛЬНОЮ ПОМИЛКОЮ

Месник
18.07.2015 at 09:46

Офігеть, відповідь на до опублікованого матеріалу тут)))) Це що тепер Громадський форум став офіційним джерелом інформації?

Віталій
18.07.2015 at 11:16

А до чого тут – офіційне, не офіційне джерело?))) Був прецедент, була публікація, була реакція на публікацію. Прецедент вичерпано)))

Mahasun
18.07.2015 at 21:20

ФОРУМ, у, чол.
1. Площа в містах Стародавнього Риму, на якій відбувалися народні збори і здійснювався суд.

Наскільки мені відомо Громадський форум Хмільниччини і задумувався, як місце де б хмільничани могли обговорити теми важливі для нашої громади. На жаль громадяни міста пасивні. І я далекий від думки, що цей форум колись буде виконувати функції суду проте хмільницькі чиновники уважно слідкують за форумом і як показала практика навіть реагують на інформацію, яка тут оприлюднюється. Дуже, як на мене, позитивна тенденція і варто докласти зусиль щоб цей зворотній зв’язок розвивати.

Віталій
18.07.2015 at 21:32

Як на мене то немає різниці: офіційний ресурс чи НЕ офіційний. Головне, що є зворотній зв’язок…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *