Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.08.2019

ЕКСПЕРТИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВО» ПРЕЗЕНТУВАЛИ СВОЄ БАЧЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПЕТИЦІЙ

Експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній Та Віталій Дорох взяли участь в засіданні «круглого столу», під час якого презентували свої зауваження та пропозиції до процедури подання електронних петицій, яку має намір затвердити на найближчій сесії Хмільницька міська рада.

Зауваження стосувалися кількості підписів, необхідних для підтримки петиції, терміну їх збору, а також процедури розгляду петицій, які набрали необхідну кількість підписі, а також таких, що не набрали (які, відповідно до законодавства, мають бути розглянуті, як колективні звернення громадян).

Під час обговорення учасники дійшли згоди, що є необхідність ще однієї зустрічі, під час якої потрібно буде обговорити остаточний варіант документів, які й буде винесено на розгляд чергової сесії міської ради.

Нагадуємо, що захід відбувся в рамках публічних консультацій,  які було ініційовано громадськими організаціями, а саме:

  • громадська організація «ПРАВО»;
  • громадська організація «Центр аналізу місцевої політики»;
  • громадська організація «НАШ ВИКЛИК»;
  • громадська організація «Туристично-оздоровча Україна»;
  • громадська організація «Спілка учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району.

Порядком проведення консультацій з громадськістю виконавчими органами Хмільницької міської ради визначено, що у разі, коли пропозиція щодо проведення консультацій з громадськістю з одного й того ж питання надійшла на ім’я міського голови від не менше ніж від трьох інститутів громадянського суспільства, такі консультації проводяться обов’язково протягом одного тижня з моменту надходження пропозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *