Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.12.2018

ЕКСПЕРТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ ЩОДО ОПТИМІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ В ОТГ

4 грудня, у Вінниці розпочалися тренінги для представників об’єднаних територіальних громад Вінницької області в рамках проекту «Управління системою освіти територіальних громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України».

Проект реалізовується ГО «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини» за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

Учасниками тренінгу стали 30 представників 16 ОТГ Вінницької області, а саме представники органів місцевого самоврядування, закладів освіти та громадськості.

На запрошення організаторів, експерти громадської організації «ПРАВО» Олена Черній та Віталій Дорох долучилися до проведення навчання.

Пані Олена розповіла учасникам про розробку Плану оптимізації освітньої мережі в громаді, а також про формування окремих сценаріїв оптимізації.

Віталій Дорох розповів про необхідність та способи залучення громадськості до процесу оптимізації на всіх його етапах.

Наступні дні навчання були присвячені досвіду управління системою освіти у територіальних громадах Словаччини, Угорщини, Польщі та Чехії.

Варто зазначити, що в рамках реалізації проекту було розроблено методичний посібник «Управління системою освіти територіальних громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України» із збіркою кращих практик, до розробки якого також долучилися експерти громадської організації «ПРАВО». Кому цікаво – посібник можна знайти ТУТ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *