Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

07.04.2021

ЕКСПЕРТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ В МІСТІ ГОЛА ПРИСТАНЬ – говорили про участь громадськості в розвитку територіальної громади

В рамках реалізації проекту «Впровадження нових форм співпраці влади та громадських організацій на місцевому рівні», який реалізується громадською спілкою «Громадські ініціативи України», експерти організації (Олена Черній Віталій Дорох та Володимир Шеремета) відвідали місто Голу Пристань, де провели тренінг «Участь громадськості в розвитку територіальної громади». В навчальному візиті також взяв участь керівник громадської організації «Унікальна країна» Андрій Сільченко.

Під час навчання було розглянуто різні форми участі громадськості в процесах прийняття рішень, зокрема їх нормативно-правове регулювання на рівні громади, обговорено можливі варіанти співпраці між владою та громадськістю тощо.

Окремо було обговорено можливі варіанти фінансової підтримки ініціатив громадськості за рахунок коштів місцевого бюджету, а саме: шляхом проведення конкурсу для інститутів громадянського суспільства, через громадський бюджет, а також шляхом дофінансування громадських ініціатив.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *