Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.07.2020

ЕКСПЕРТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В КОНСУЛЬТАЦІЯХ ЩОДО ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ОТГ

В конференц-залі Хмільницької міської ради відбулися консультації щодо шляхів подальшого розвитку Хмільницької міської ОТГ. Участь в заході взяв Хмільницький міський голова Сергій Редчик, голови та виконуючі обов’язків сільських голів територіальних громад, що мають увійти до складу Хмільницької ОТГ, посадовці міської ради, а також експерти громадської організації «ПРАВО»: Олена Черній, Віталій Дорох та Володимир Шеремета.

Під час обговорення було заслухано інформацію сільських голів Хмільницького та Літинського районів щодо наявних проблем в їх громадах, а також обговорено можливі шляхи їх вирішення.

Учасників було поінформовано про реалізації проекту «Нова сучасна модель розвитку туристичного-курортного міста», який реалізовується громадською організацією «Туристично оздоровча Україна», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та громадською організацією «ПРАВО».

Окремо присутнім було запропоновано долучитися до реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадською організацією «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Проектом передбачено інформування членів сільських громад та проведення для них навчання щодо нових відносин між владою та громадою, які виникнуть після створення «великої» Хмільницької ОТГ. Мета таких заходів – зменшити правову ізоляцію мешканців сільських громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *