Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.06.2019

ЕКСПЕРТИ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗУСТРІЛИСЯ З НАЧАЛЬНИКОМ ХМІЛЬНИЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

В конференц-залі Хмільницького відділення поліції відбулося засідання «круглого столу», участь в якому взяли експерти громадської організації «ПРАВО», начальник Хмільницького відділення поліції Дмитро Руденко та начальник сектру превенції Руслан Бичок.

Громадську організацію «ПРАВО» представляли експерти організації Олена Черній, Віталій Дорох, Володимир Плахотнюк, Тарас Коваль та Володимир Шеремета.

Під час зустрічі було обговорено низку проблемних питань, які впливають на комунікацію між поліцією та громадськістю, ефективність діяльності адміністративної комісії при виконавчому комітеті Хмільницької міської ради, роботу патрульних поліції тощо.

Окремо було обговорено питання наланодження дієвого контролю в сфері благоустрою території Хмільнцької громади, фінансової підтримки діяльності поліції коштом міського бюджету, а також реагування поліції на порушення виборчого законодавства.

По кожному з обговорених питань учасники зустічі домовилися розробитита вжити  відповідні заходи, які вилинуть на їх вирішення.

На завершення зустрічі учасники дійшли згоди щодо спільної  реалізації ініціативи, яка має на меті визначення найактуальніших правових проблем Хмільницької громади.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *