Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.06.2020

ЕКСТРЕНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ВІД ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПРАВО»

Вже понад місяць в активній стадії проєкт «Екстрена правова допомога для протидії COVID-19», що реалізується Громадською спілкою «Мережа правового розвитку», членом якої є громадська організація «ПРАВО». Ми хочемо поділитися з вами першими його результатами, розповісти про те, що найбільше турбує тих людей, які звертаються зараз до нас за допомогою.

На кінець травня безоплатну правову допомогу вже отримали близько 700 людей. На основі найактуальніших питань юристи офісів підготували десять матеріалів з роз’ясненнями. Ви можете знайти їх у нашій рубриці «Консультації».

Одинадцять офісів Мережі, котрі долучилися до проєкту, в тому числі й громадська організація «ПРАВО», допомогли максимально поширити інформацію про проєкт. За травень місяць нашою інформаційною компанією було охоплено 72 641 людини, й це лише онлайн-охоплення. Знаючи, що у багатьох людей не має доступу до Інтернету, ми розмістили інформаційні плакати в магазинах, аптеках, соціальних службах та інших установах.

Виклики, з котрими борються наші клієнти, це: втрата роботи, зменшення соціальних виплат, проблеми з кредитами, оформлення спадщини та багато проблемних питань, з якими зіштовхуються представники малого бізнесу.

Нагадаємо, що безоплатну правову допомогу від організацій Мережі правового розвитку ви можете отримати:

  • на нашому сайті ldn.org.ua через ОНЛАЙН-ЧАТ з черговим юристом 7 днів на тиждень (з 10 до 16);
  • знайти контакти найближчого до себе офісу на ОНЛАЙН-МАПІ (https://ldn.org.ua/covid-19/);
  • пошукати відповіді в готових ПОРАДАХ від наших ЮРИСТІВ в рубриці Консультації (https://ldn.org.ua/consultations/)

Наші контакти: районний Будинок культури, проспект Свободи, 12, м. Хмільник, Вінницька область.

Ініціатива підтримується в рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *