Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.10.2019

ЕЛЕКТРОННА ДЕМОКРАТІЯ ВІД «А» ДО «Я» – громадська організація «ПРАВО» презентувала збірку методичних рекомендацій

Сьогодні, 16 жовтня, у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації презентували методичний посібник «Електронна демократія: від «А» до «Я»: методичні рекомендації щодо нормативно-правового забезпечення впровадження інструментів електронної демократії».

Збірку буде використано під час проведення навчання для представників інститутів громадянського суспільства Вінниччини, реєстрацію на яке було оголошено під час заходу.

Посібник розроблено Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» у рамках реалізації проєкту «Електронна демократія: інформуємо, навчаємо, аналізуємо», що став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Проєкт спрямований на підвищення компетентностей органів державної влади та місцевого самоврядування, а також інститутів громадянського суспільства Вінниччини з тематики розвитку електронної демократії.

За матеріалами офіційного сайту Вінницької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *