ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ НЕЯКІСНО ВІДРЕМОНТОВАНІ ДОРОГИ!

ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ НЕЯКІСНО ВІДРЕМОНТОВАНІ ДОРОГИ!
16.10.2018
Наша організація розпочала перевірку відремонтованих доріг. Ми б дуже хотіли не оминути увагою жодної ділянки, яка була відремонтована неякісно. Тому маємо до вас прохання…Якщо ви знаєте про будь яку ділянку дороги за межами населеного пункту (але, звичайно, в межах Вінницької області), яка ремонтувалась з серпня 2016 по серпень 2018 року і, на ваш погляд, роботи були виконані неякісно, повідомте нас, будь ласка, про такий випадок.

Будемо вдячні і за опис з зазначенням де знаходиться сама дорога, і за фото.

Ми обов'язково разом з нашими експертами здійснимо виїзд і зафіксуємо дефекти дорожнього покриття.

Інформацію можна повідомити за телефонами:

(04338) 2 00 30

067 143 43 83

Або надіслати на електронну адресу:

pravo.ngo@gmail.com

Контактна особа – Олена Черній.

Для довідки:

Дослідження відбувається в рамках проекту громадської організації «ПРАВО» «Моніторинг доброчесності виконання ремонту доріг у Вінницькій області», що впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам та упорядникам цього видання і не обов'язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй чи інших агенцій ООН.