Хмільничани не відстають від колег в проведенні громадської експертизи…

Хмільничани не відстають від колег в проведенні громадської експертизи…
06.05.2011
Ми вже публікували інтерв’ю з пані Анною Чайковською та Андрієм Сільченко щодо проведення громадської експертизи у місті Вінниця та Жмеринка. Сьогодні ми вирішили ознайомити читачів з роботою, яка була проведена представниками нашої громади. До вашої уваги інтерв’ю з учасницею Школи громадської експертизи Оленою Аврамчук…

Традиційне питання, чи визначилися Ви з предметом громадської експертизи?

Так, визначились. Ми проводитимемо громадську експертизу дотримання та виконання своїх повноважень виконавчими органами Хмільницької міської ради в сфері благоустрою міста Хмільника щодо організації діяльності та здійснення контролю за діяльністю громадських інспекторів з благоустрою території міста.

Дуже добре. І вже є якісь практичні кроки?

Так, було розроблено Порядок сприяння проведення громадської експертизи, яке було винесено на засідання громадської ради та рекомендовано затвердити на виконавчим комітетом Хмільницької міської ради. А також вже підготовлено інформаційний запит щодо проведення громадської експертизи.

А як з владою? Була вже якась реакція з її боку?

Виконавчий комітет Хмільницької міської ради вже затвердив Порядок сприяння проведення громадської експертизи.

На мою думку варто залучити до цього процесу інші громадські організації. Ви плануєте щось подібне?

Звичайно, ми маємо намір висвітлювати всі наші кроки щодо експертизи у місцевих ЗМІ та запрошувати до співпраці усіх бажаючих, як окремих жителів міста - так і громадські організації.

Чи є у Вас необхідність отримання консультацій від представників нашої організації чи від тренерів, залучених до роботи Школи?

Так, звичайно є, адже ми тільки вчимося проводити громадську експертизу, то ж думаю, що допомога нам не завадить.

Що ж, бажаємо Вам успіху, пані Олено, в здійсненні всіх запланованих заходів…