КОНКУРСННИЙ КОМІТЕТ З ВИЗНАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ НЕЗАКОННО – зазначив Анатолій Мороз

КОНКУРСННИЙ КОМІТЕТ З ВИЗНАЧЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ НЕЗАКОННО – зазначив Анатолій Мороз
04.01.2016
100_4771З 1 січня маршрутні перевезення в місті Хмільнику здійснюються згідно нових договорів. Як стало відомо широкому загалу, жоден з перевізників не зміг надати на конкурс пакет документів, який відповідав би всім умовам конкурсу. Але це не завадило все ж таки підписати договори терміном на 5 років.

На засіданні «круглого столу» в міській раді одним з питань було саме врегулювання цієї ситуації.

Депутат міської ради від Європейської партії України пан Анатолій Мороз зазначив наступне: «З огляду на виявлені порушення виникає сумнів щодо компетентності членів конкурсного та виконавчого комітетів. Та задля швидкого вирішення проблеми, представникам міської ради та перевізникам треба сідати за стіл переговорів. Є можливість заключити додаткову угоду, в якій і буде визначено спосіб усунення недоліків».

100_4764

Крім того на засіданні круглого столу було озвучено чимало претензії щодо якості пасажирських перевезень, недотримання графіку руху, перевезень пільгових категорій населення та поведінки водіїв.

Варто відзначити, що співдоповідачем на засіданні «круглого столу» паном Віталієм Дорохом акцентувалася увага на необхідності проведення дослідження мережі автобусних маршрутів з метою визначення потреб населення в пасажирських перевезеннях. Таке дослідження мало бути проведене у 2015 році. Було навіть внесено зміни та доповнення до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Хмільника. Та жодних дій міською владою вчинено не було.

100_4762

Зважаючи на те, що Програма розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Хмільника була розрахована лише на 2015 рік, депутат міської ради від Європейської партії України Анатолій Мороз запропонував передбачити проведення відповідного дослідження в програмі, яка розробляється на поточний, 2016 рік, для того, щоб якнайшвидше провести дослідження мережі автобусних маршрутів з метою визначення потреб населення в пасажирських перевезеннях. На превеликий жаль чіткої відповіді щодо пропозиції пана Анатолія з боку працівників міської ради озвучено не було.

100_4759

Хочеться вірити, що в результаті проведення цього заходу жителям міста не доведеться щодня зіштовхуватися з проблемами, які виникають через недолугість та некомпетентність працівників міської ради.

Прес-служба Європейської партії України