«Молоді регіони» в дії

«Молоді регіони» в дії
04.04.2011
Загально відомо, що молодь - це окраса, надія і рушійна сила суспільства, саме молоде покоління є ініціатором і провідником нових поглядів, прогресивних і сміливих ідей в культурному, суспільному житті, в економіці, науці, освіті.

Нещодавно саме з ініціативи районної та міської молодіжних громадських організацій «Молоді Регіони» протягом двох днів кращі футзальні команди нашого краю змагались між собою щоб визначити переможця І-го міськрайонного турніру на кубок Партії регіонів. Участь в турнірі прийняло 5 команд, а саме: «Євро тепло», «Металіст» та «ДЮСШ» з м. Хмільник, «Астарта-Київ» с.Качанівка та Жданівка, а також «Візит» з с.Соколова.


«Підтримка молодіжних ініціатив, зокрема в плані розвитку спорту, залучення громади до здорового способу життя є чи не найголовнішою сьогодні прерогативою діяльності влади. Саме на цьому неодноразово загострював увагу голова облдержадміністрації Микола Джига» - наголосив під час відкриття змагань голова міської організації партії Анатолій Реп’ях.

Оскільки команди змагалися по круговій системі, то саме такий підхід дав змогу оптимально визначити переможців та призерів. Як результат перемігши в 3-х та здобувши нічию в останньому матчі, гравці команди «Євро тепло» стали переможцями змагань. Футболісти команди «Металіст» посіли 2-ге місце, «Візит» завершив турнір на 3 сходинці. Команда-переможець отримала кубок, а футболісти призери – відповідні медалі.

Після проведення нагородження голова районної молодіжної громадської організації Віктор Гричанюк від імені молоді висловив щиру вдячність за розуміння та підтримку у вирішенні організацій питань у проведені змагань голові районної організації Партії регіонів Олегу Томашуку, голові міської організації Партії регіонів Анатолію Реп’яху.

Наразі це не останній захід, який планують організувати «Молоді регіони».