НА ВІННИЧЧИНІ ВВОДИТЬСЯ ЗАБОРОНА НА РИБАЛЬСТВО
30.03.2015
![images](/sites/default/files/styles/compressor/160x137/text_images/d09f72a2fd368472dc5fd58bc4749fc2.jpg?itok=-K80ML4u)
Відповідний наказ видав начальник Вінницярибоохорони І.О.Чернілевський.
Тим, хто полюбляє ловити рибу у водосховищах, озерах, ставках (за винятком ізольованих природних або штучно створених водних об’єктів, наданих у користування), чекати доведеться ще довше – період заборони діятиме від 1 квітня по 10 червня.
Також з 1 квітня по 10 червня забороняється вилов раків у всіх рибогосподарських водоймах.
Натомість під час нересту риби дозволено любительське і спортивне рибальство з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком чи спінінгом, на спеціально визначених органами рибоохорони ділянках водойм. В Хмільнику, в річці Південний Буг рибальство дозволяється лише в межах міста.