Олімпіада «Підліткові ігри»

29.09.2011
З нагоди святкування Дня міста на міському стадіоні 21-23.09.2011року, весело пройшла загальноміська Олімпіада «Підліткові ігри», організатором якого стала новостворена громадська організація « Жест Любові». За підтримки міської влади та участі волонтерів вдалося об’єднати понад сто учасників віком 13-16 років. Початком олімпіади став урочистий парад учасників, а також підняття державного прапору України . Порадував молодь Силач Олексій Стефанов,який за словами учасників, став для них авторитетом. І не дивно, бо даний проект був розрахований не тільки на спортивні змагання, але й на те, щоб донести до молоді ,хто є справжнім авторитетом. Олімпіада проходила впродовж трьох днів, і включала в себе: церемонію відкриття, спортивні змагання, спілкування по групах , а також чемпіонати по футболу. Цікавим було те, що кожна команда мала можливість заробляти бали під спортивних занять та уроків, що мотивувало молодь бути активною. Переможцями серед старшої вікової категорії стала команда «Радон» - учні четвертої школи, друге місце посіла команда «Вілам» - учні першої школи,серед молодших перше місце зайняла команда «Нон-стоп» і друге місце «Барселона». Ніхто із учасників олімпіади не залишився поза увагою, адже кожен був нагороджений медаллю або грамотою та подарунком.

І на цьому проект не закінчився . Молодь, яка була організатором даного проекту планує й надалі проводити подібні заходи та акції для об’єднання активних та небайдужих людей за для розвитку нашого суспільства.