Представниця ГО «ПРАВО» взяла участь у форумі «Разом до розвитку громад»

Представниця ГО «ПРАВО» взяла участь у форумі «Разом до розвитку громад»
19.05.2026

Представниця громадської організації «ПРАВО» та координаторка ресурсного центру «Мурашник» Юлія Килосова взяла участь у форумі «Разом до розвитку громад», який відбувся 19 травня у Хмільницькій міській раді.

Захід об’єднав представників влади, благодійного сектору та громадських організацій для посилення співпраці у підтримці людей, які потребують допомоги, а також для пошуку рішень актуальних суспільних викликів в умовах війни.

Форум організував місцевий осередок Товариства Червоного Хреста України. Участь у події представниці громадської організації «ПРАВО» стала частиною системної роботи нашої організації, спрямованої на розвиток партнерств, підтримку громадських ініціатив та посилення взаємодії між різними структурами, що працюють у соціальній і гуманітарній сферах.

Під час панельної дискусії учасники обговорили ключові виклики воєнного часу. Зокрема, йшлося про реалізацію проєктів доступності, роботу мобільних бригад, надання комплексних соціальних послуг, а також про якісну взаємодію з ветеранами, родинами військовослужбовців, зниклих безвісти та полонених.

Окрему увагу приділили важливості партнерства з місцевими громадськими організаціями. У цьому контексті участь громадської організації «ПРАВО» у форумі стала можливістю долучитися до обговорення спільних підходів до підтримки мешканців громади та посилення координації між громадським сектором, владою і благодійними організаціями.

На завершення форуму організатори вручили подяки партнерам та провели благодійний аукціон. Усі зібрані кошти спрямують на придбання перев’язувальних матеріалів для хірургічного відділення міської лікарні.

* у статті використані фотографії з офіційного сайту Хмільницької міської ради.