ПРО РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ФОРМИ УЧАСТІ ГОВОРИЛИ В «МУРАШНИКУ»

ПРО РЕФОРМУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ФОРМИ УЧАСТІ ГОВОРИЛИ В «МУРАШНИКУ»
26.03.2023
В гуманітарному хабі «Мурашник» відбувся тренінг, під час якого присутні розбиралися з реформою місцевого самоврядування, формами участі громадськості в процесах прийняття рішень, а також х публічною інформацією та можливістю її отримання.Участь в заході взяли місцеві жителі та внутрішньо переміщені особи, які проживають в нашій громаді.

В якості тренера виступив керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.Варто зазначити, що це не єдиний тренінг на цю тематику. Заплановано проведення ще трьох подібних заходів. Завдяки участі в цих тренінгах можна буде отримати відповіді на такі питання:

  • навіщо була потрібна реформа місцевого самоврядування і якою стала Хмільницька громада після об’єднання громад?;

  • що таке форми участі громадськості в процесах прийняття рішень?;

  • які форми участі громадськості в процесах прийняття рішень впроваджено саме в Хмільницькій громаді?;

  • що таке «публічна інформація» і як її можна отримати?
До участі запрошуються внутрішньо переміщені особи, а також представники органів влади Хмільницької громади, представники засобів масової інформації, активних громадських організацій та просто всі, кому хочеться отримати відповіді на питання та поспілкуватися з однодумцями.

Участь в тренінгу безкоштовна. Учасники та учасниці тренінгу будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням.

Місце проведення тренінгу – гуманітарний хаб «Мурашник».

Для того, щоб потрапити на це навчання потрібно заповнити коротеньку реєстраційну форму:

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА.


Навчання відбуватимуться, як тільки буде сформовано групу в кількості не мене 15 осіб. Потенційним учасникам про дату та час проведення тренінгу буде повідомлено телефоном.

Тренінг відбудеться в рамках реалізації проєкту «Хмільницька громада – дружня для всіх», який виконується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Мережею правового розвитку та гуманітарним хабом «Мурашник», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».