ЩОБ СУПРОВОДЖУВАТИ ПРОЕКТ – ТРЕБА ЩОСЬ ДАВАТИ…

ЩОБ СУПРОВОДЖУВАТИ ПРОЕКТ – ТРЕБА ЩОСЬ ДАВАТИ…
25.12.2012
Так прокоментував перспективи реставрації замку Ксідо в Хмільнику міський голова Василь Грушко.

Під громадських слухань, на питання щодо можливості реставрації палацу графа Ксідо, міський голова заявив, що проект Хмільника потрапив в десятку найкращих і наразі знаходиться у Страсбурзі, «на розгляді про виділення коштів на реставрацію того замку». Але перспективи такої реставрації за рахунок європейських коштів, міський голова визначив, як нульові. На думку Василя Грушка для цього, щоб отримати кошти, потрібно супроводжувати проект, тобто «щось дати».

Зокрема міський голова зазначив:

«Якщо за кордоном виділяють кошти, десять міліонів, то ці десять міліонів до копійки попадають на той об’єкт, на який виділяються… я бачу це по Польщі… А в нас кажуть, що треба супроводжувати проект… А супроводжувати проект, Світлана Василівна Васєнкова сидить – не дасть злукавити, треба щось давати. Нема звідки в мене дати, щоб супроводжувати цей проект, щоб європейські кошти, але попали до нас в місто…».

Невже міський голова Хмільника Василь Грушко натякнув на те, що для того, щоб отримати «європейські» кошти, потрібно вчинити певні корупційні дії?

http://www.youtube.com/watch?v=QoRICnnBs_g&feature=player_detailpage

Для довідки:

2010 року, ще до місцевих виборів, Хмільник справді брав участь в проекті «Реабілітація культурної спадщини історичних міст». У поданій заявці було запропоновано створити на базі архітектурно-історичного комплексу «Замкова гора» туристичний комплекс, який включатиме музей, туристично-інформаційний центр (бюро), готель, виставково-представницьку агенцію.

Розробники пакету документів ставили перед собою мету, через реалізацію проекту, реставрувати історико-архітектурні пам’ятки, створити економічно самодостатню структуру, яка в майбутньому зможе підтримувати на належному рівні стан пам’яток.