ТРЕНІНГИ З САМОЗАХИСТУ ДЛЯ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ ВІДБУЛИСЯ В ХМІЛЬНИКУ

ТРЕНІНГИ З САМОЗАХИСТУ ДЛЯ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ ВІДБУЛИСЯ В ХМІЛЬНИКУ
24.09.2022
В гуманітарному хабі «Мурашник» відбулися два тренінги з самозахисту для жінок та дівчат. Участь в заходах взяли місцеві жительки, а також внутрішньо переміщені особи.

Заняття провела тренерка пані Ніна Гаєвська.Зважаючи на те, що бажаючих було багато, а кількість місць була обмеженою, було сформовано дві групи учасниць.

Під час навчання учасниці освоїли прості фізичні прийоми самозахисту, дізналися, як за допомогою голосу та спеціальних технік знизити ризик насилля проти себе, а також опанували інструменти, які допомагають швидше зреагувати у ситуації небезпеки.Тренінг був побудований на основі методики Wen Do, який розроблений жінками для жінок та пройшов перевірку часом та вдосконалювався десятиліттями; народження цього методу відбулося у Канаді в 70х роках ХХ століття.Тренінги відбулися завдяки проєкту Ukraine Crisis Response in Poland and Ukraine, котрий реалізується фундацією "Автономія" (Краків, Польща), за фінансової підтримки CARE. Партнерами в Хмільнику виступили громадська організація «ПРАВО» та гуманітарний хаб «Мурашник».