В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУДЕТЬСЯ АКЦІЯ ПО ЗБОРУ МЕДИКАМЕНТІВ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СХОДУ

В ХМІЛЬНИКУ ВІДБУДЕТЬСЯ АКЦІЯ ПО ЗБОРУ МЕДИКАМЕНТІВ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СХОДУ
22.08.2014
Новый рисунокЗвертаємося до усіх небайдужих жителів Хмільника! В неділю 24 серпня, у День Незалежності, ініціативна група молоді нашого міста проведе акцію по збору медикаментів та коштів на їх закупівлю і доставку в зону АТО.

Ви усі знаєте про важку ситуацію, яка склалася на сході нашої країни. Багато людей залишили свої домівки, але багато хто не зміг виїхати. В зв'язку із військовими діями люди зіткнулися з проблемою нестачі не лише харчів і засобів гігієни, але і з відсутністю навіть елементарних ліків. Можливо Ви маєте ліки, які купили про запас? Чи у Вас залишились ліки після лікування, які Вам більше не потрібні? Чи Ви можете дати гроші? Також ми будемо вдячні, якщо Ви долучитеся до нашої акції в якості волонтера.

Усе зібране під час акції буде відвезене жителькою міста Хмільника Мирославою Дворніцькою, яка є студенткою Луганського державного медичного університету, у Луганську область.

Збір медикаментів та коштів буде проходити 24 серпня з 7-00 по 18-00 у кількох точках міста: “Універмаг”, “Сільпо”, “Будинок Культури”, “Центральний ринок”, “Торговий центр”, “Корона”, “район 2-ї школи”, а також можливо в інших місцях, якщо буде достатня кількість волонтерів.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами : 093-10-24-154, 066-843-2312.

Люди, не будьте байдужими до чужого горя, адже ваші ліки можуть врятувати чиєсь життя!