ВСТУП ДО ПРАВ ЛЮДИНИ – в Хмільнику відбувся тренінг для молоді
07.12.2019
Сьогодні,в читальному залі Хмільницької районної бібліотеки для дорослих, відбувся тренінг для молоді «Вступ до прав людини». В якості тренера виступив експерт громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох.
Під час навчання молодь детально ознайомилася з Загальною декларацією прав людини, почули лекцію про розвиток прав людини, подискутували про те, хто має забезпечувати права людини в державі, а також спробували розібратися, чи є різниця між правами та свободами.
Також учасники мали можливість попрацювати в групах, побавитися в пантоміму, ознайомилися з механізмами захисту прав людини, а також спробували розібратися на скільки права людини забезпечені в сучасній Україні.
Тренінг відбувся в рамках проведення Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Вінниччині.
Варто зазначити, що, окрім тренінгу, в Хмільнику мають відбутися покази документального кіно про права людини. Більше про те, які фільми можна буде подивитися, а також про те, коли саме і де відбудуться кінопокази можна дізнатися ТУТ.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x414/text_images/fb7b1febc3d24c67e18c6c55ac08d4b6.jpg?itok=oeR5XSCD)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x372/text_images/1273850e83e50c5e0b77dc4610bed285.jpg?itok=jRyOZTdy)
Під час навчання молодь детально ознайомилася з Загальною декларацією прав людини, почули лекцію про розвиток прав людини, подискутували про те, хто має забезпечувати права людини в державі, а також спробували розібратися, чи є різниця між правами та свободами.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x381/text_images/1e1ab2949ea0c461cd8252f2cde9cd28.jpg?itok=02tS5Oq7)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x411/text_images/b2f1d48d596b0fa4951d9d8f1b09f0ad.jpg?itok=6sn-kPO_)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x351/text_images/cb0286e962886b7b35f6926f610e7e65.jpg?itok=mVcKbple)
Також учасники мали можливість попрацювати в групах, побавитися в пантоміму, ознайомилися з механізмами захисту прав людини, а також спробували розібратися на скільки права людини забезпечені в сучасній Україні.
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x372/text_images/f3dfbe32eeff898a9f79ff0c4d91734b.jpg?itok=5SRkRo5f)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x333/text_images/9ba94d79fc8d6826a8fd0b93f0c610a2.jpg?itok=wk28MfUM)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x380/text_images/ec49d8ae85da709379714abd5c156da0.jpg?itok=bwfrrttR)
![](/sites/default/files/styles/compressor/640x381/text_images/10da86bb4bb3ada35157c4d003e980c2.jpg?itok=AZtF7ge7)
Тренінг відбувся в рамках проведення Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Вінниччині.
Варто зазначити, що, окрім тренінгу, в Хмільнику мають відбутися покази документального кіно про права людини. Більше про те, які фільми можна буде подивитися, а також про те, коли саме і де відбудуться кінопокази можна дізнатися ТУТ.