ЗАПРОШУЄМО ДО ВІДКРИТОЇ ДИСКУСІЇ ПРО ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

ЗАПРОШУЄМО ДО ВІДКРИТОЇ ДИСКУСІЇ ПРО ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ
28.01.2020
В Хмільницькій громаді кілька останніх років діє громадський бюджет: члени громади можуть подати свою ініціативу і, якщо вона набере достатню кількість голосів, реалізація такої ініціативи гарантовано буде профінансовано за кошти міського бюджету.

Але, за роки існування в нашій громаді громадського бюджету, було виявлено кілька проблемних питань, які потребують обговорення за участі всіх зацікавлених сторін: і громадськості, і представників органів влади.

Саме тому ми запрошуємо обговорити проблемні питання впровадження та реалізації в Хмільницькій громаді громадського бюджету під час засідання «круглого столу».

Захід відбудеться 31 січня 2020 року, в п'ятницю, в фойє на 2 поверсі міської ради.

Початок – о 15.00.

До участі запрошено міського голову, секретаря міської ради, заступників міського голови, посадовців міської ради, а також авторів проектів, які подавали свої ініціативи протягом 2018-2019 років.

Захід відбудеться в рамках реалізації проекту «Створення системи безоплатної правової допомоги в Хмільницькій громаді», який реалізується громадської організації «ПРАВО», в партнерстві з Хмільницькою міською радою та Хмільницьким бюро правової допомоги, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа:

Олена Черній

067 143 43 83