Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.06.2010

Фестиваль для молодіжних ЗМІ

Відкритий фестиваль дитячих та молодіжних ЗМІ України на Донбасі „Жми на RECord!”

До участі у фестивалі запрошуються міські, районні, обласні та всеукраїнські дитячі, молодіжні редакції газет, журналів, теле- та радіопрограм.

Колективам редакцій, що бажають взяти участь у фестивалі, необхідно до 25 серпня 2010 року надіслати до оргкомітету заявку на участь (форму можна завантажити).

Організатори фестивалю: Донецький обласний дитячо-молодіжний центр, спільно з громадською організацію «Ліга юних журналістів Донецької області».

Фестиваль проводиться за підтримки управління у справах сім’ї та молоді, управління освіти та науки Донецької облдержадміністрації, Національної спілки журналістів України, Асоціації молодіжної преси України.

Завдання фестивалю: зміцнення та розвиток міжрегіонального та міжнародного співробітництва в галузі юнацької та молодіжної журналістики, організація обміну досвідом між учасниками фестивалю шляхом проведення майстер-класів, „круглих столів”, тощо, звернення уваги засобів масової інформації та громадськості до проблем дітей та молоді, виявлення та заохочення кращих редакцій.

Оргкомітет базується в Донецькому обласному дитячо-молодіжному центрі за адресою: 83001, Україна, м. Донецьк, проспект Богдана Хмельницького 96. Телефони: 062 304-40-26, 304-97-06, 304-51-76 (факс). E-mail: zhminarec@yandex.ru.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *