Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.12.2018

ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ ЗНОВУ ЗАВІТАЄ ДО ХМІЛЬНИКА

Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA знову завітає до Хмільника. Цього року покази співпадуть з проведенням Всеукраїнського тижня права, який проводитиметься з 10 по 14 грудня.

Отже, саме в період з 10 по 14 грудня хмільничани зможуть побачити такі фільми:

Дата

 

Назва фільму

 

Місце проведення Початок показу

 

10.12.2018 Показ та обговорення фільму «Явних проявів немає» Районна бібліотека для дорослих 16.00
11.12.2018 Показ та обговорення фільму «Вихідний» Районна бібліотека для дорослих 16.00
12.12.2018 Показ та обговорення фільму «Діти териконів» Районна бібліотека для дорослих 16.00
13.12.2018 Показ та обговорення фільму «Моя щаслива непроста родина» Районна бібліотека для дорослих 16.00
14.12.2018 Показ та обговорення фільму «Гвендолін» Районна бібліотека для дорослих 16.00

Цьогоріч, в рамках фестивалю, буде проведено низку навчальних заходів для молоді. Вже погоджено, що в Аграрному ліцеї, ліцеї сфери послуг, а також в школі №1 буде проведено тренінги «Вступ до прав людини для молоді».

Варто зазначити, що громадська організація «ПРАВО» координує проведення Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA ще в 6 містах Вінницької області, а саме у Вінниці, Літині, Погребищі, Козятині, Липовці та Барі. То ж в цих містах також буде проведено покази документального кіно.

Окрім цього, в Літині, Липовці та Барі буде проведено тренінги «Вступ до прав людини для молоді».

Для довідки:

У жовтні стартує XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найцікавіші документальні стрічки про права людини побачать мешканці понад 200 міст і містечок України. Традиційно Мандрівний Docudays UA триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України: Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської, Чернівецької, Тернопільської, Волинської, Донецької, Житомирської, Харківської, Вінницької, Одеської, Сумської, Закарпатської, Рівненської та Хмельницької областей. Перші покази відбудуться у Тернопільській області з 5 жовтня.

Головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності. Це пропозиція подискутувати про поширені стереотипи та визначити, як сповідувати практики рівності в нашому повсякденні, зрештою – «виміряти» рівні рівності. Ключова кінопрограма присвячена групам людей, які найчастіше стикаються з нерівністю, зазнають дискримінації в суспільстві та є недостатньо репрезентовані в медіа. Фестиваль пропонує відвідувач(к)ам подивитись на питання нерівності з різних позицій – не лише через кіно, а й через правопросвітницькі та правозахисні заходи, дискусії.

Партнерами фестивалю в областях України є 49 провідних молодіжних, громадських і правозахисних організацій та 186 кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA. Детальніше з програмою регіональних показів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю Docudays UA – www.traveling.docudays.ua.

Мета Мандрівного фестивалю

Сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Місія Мандрівного фестивалю

Ми створюємо можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким способом сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Реалізуючи нашу місію, також сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Фестиваль – неполітичний і некомерційний.

Організатори

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Громадська організація «Південь»

Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я»

ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв»

Партнери

Державне агентство України з питань кіно

Міжнародна мережа кінофестивалів з прав людини

Кампанія проти дискримінації

Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні, Посольства США в Україні та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *