Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

04.02.2016

ФІНАНСУВАННЯ ПТУ ПЕРЕДАЛИ НА ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ

coaVlG1g7AIВерховна Рада відновила фінансування профосвіти з держбюджету. За зміни до Бюджетного кодексу щодо фінансування професійно-технічної освіти проголосували 305 народних депутатів, – передає ЛІГА.net.

За зміни до закону про держбюджет на 2016 рік щодо фінансування професійно-технічних та інших навчальних закладів з держбюджету проголосували 297 народних депутатів.

Законами передбачено, що заклади професійно-технічної освіти будуть фінансуватися за рахунок коштів обласного бюджету, міст, які є обласними центрами, а також за рахунок субвенції з державного бюджету.

В пояснювальній записці до законопроекту зазначається наступне:

Метою прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти» є врегулювання умов фінансування  підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах.

Проектом Закону пропонується, зокрема:

унормувати питання щодо розподілу видаткових повноважень на фінансування закладів професійно-технічної освіти між обласними бюджетами та бюджетами міст, що є обласними центрами.

Передбачається також, що фінансування таких закладів здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету та з бюджетів міст, що є обласними центрами, а також за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету.

Крім того, тимчасово запроваджується субвенція на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах з державного бюджету місцевим бюджетам.

Таким чином бюджет Хмільника звільнився від обтяжливої необхідності фінансувати 2 ліцеї – аграрний та сфери послуг. На це з міського бюджету мало б піти понад 18 000 000 гривень.

8 Comments on “ФІНАНСУВАННЯ ПТУ ПЕРЕДАЛИ НА ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ

Андрій Петрович
05.02.2016 at 08:21

Проте, бюджет отримає не менше навантаження , коли секретарем міської ради стане злодій Прокопович або кубряк ! Все таки це ягоди одного поля ! Прокопович розвалив жек і підбирається до міста . Кубряк це ще той ” парубок” ввірвав у лісі 10 га земельки на пів ляма доларів і сидить чекає ” нового приходу”.

????
05.02.2016 at 11:58

Мабуть хочуть за секретаря Мороза. Але треба його обирати бистро, бо скоро вже весна і тоді по морозу.

????
05.02.2016 at 12:03

Бізнесменам нема чого робити при владі. Вже маєм президета, міністрів і депутатів в яких є бізнес. Вони нічим, крім лобіювання свого бізнесу не займаються. На країну їм накакати.

????
05.02.2016 at 12:35

Андрій Петрович. Але ж злодія Прокоповича пропонує депутатам Редчик. Він що з ним за одне? “Рыбак рыбака видит издалека.”

Андрій Петрович
05.02.2016 at 18:21

)) хто зна, хто зна.

виктор антип
05.02.2016 at 22:20

Андрій Петрович!Таки вірно що смотрящий накрадених вінницькими мусорами дєнєг-кубряк,досі чомусь не інвестував у той приватизований лісок коштів від прихватизованої за 50 гривень, імі же текстільної?Може пора його запрягти і поскакати на ньому-раз навіть фундаменту конєзаводу невидно..

????
06.02.2016 at 23:59

Виктор антип. А про який конезавод Ви пишете?

Сашко
07.02.2016 at 02:19

мені здається потрібно окремо відкрити обговорення “тут гадим Редчика” “тут Кубряка” “тут Шевченка акаБараболь” хоча хмм не було тож розпочнем….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *