Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

20.08.2013

ФІЗКУЛЬТУРА ТА СПОРТ НА МІСЬКОМУ СТАДІОНІ ДЛЯ ВСІХ І БЕЗПЛАТНО (ОНОВЛЕНО)

Unknown2Деякі читачі Громадського форуму Хмільниччини дорікають нам тим, що ми, мовляв, публікуємо на нашому ресурсі виключно критичні матеріали про діяльність міського голови Хмільника та його молодої команди. Вкотре запевняємо вас, що це зовсім не так. Ми завжди з радістю оприлюднимо матеріал будь якого змісту про діяльність місцевої влади міста та району. Для цього потрібно виконати лише дві умови. Перша- матеріал повинен відповідати правилам нашого ресурсу. Друга- його треба, як мінімум, підготувати та надіслати на нашу електронну адресу, або передати до офісу ГО «ПРАВО», який знаходиться в приміщенні районного Будинку культури. В підтвердження цього, публікуємо відповідь міського голови м. Хмільника Грушка Василя Пилиповича на запит про отримання публічної інформації жителя нашого міста Захаренкова Артура Валентиновича, люб’язно надану нам, самим Артуром  Валентиновичем. Із зазначеного документу, підписаного міським головою, випливає, що: 1. Хмільницький міський стадіон перебуває в комунальній власності територіальної громади міста Хмільника; 2. Балансоутримувачем стадіону є Хмільницька дитячо-юнацька спортивна школа; 3. Хмільницька міська рада та її виконавчий комітет (органи, які діють від імені територіальної громади міста під час здійснення нею своїх повноважень власника комунального майна) ніколи не обмежували право громадян на заняття фізкультурою та спортом на міському стадіоні, а також не встановлювали за це ніякої плати. Отже, шановні хмільничани та гості нашого міста-курорту, міський голова підтвердив, що ви маєте повне право вільно, без будь яких обмежень і абсолютно безплатно, займатися фізкультурою та спортом на Хмільницькому міському стадіоні! Ми вважаємо зазначену позицію міського голови абсолютно правомірною і такою, що суттєво сприяє створенню належних умов мешканцям нашого міста для занять фізкультурою та спортом на міському стадіоні. Така позиція Василя Пилиповича є підтвердженням чесності міського голови в питанні дотримання перед хмільничанами своїх передвиборчих зобов’язань і заслуговує абсолютної підтримки та схвалення з боку громади міста! 2013-08-20 16-53-32_3807 Нагадаємо, що минулого року виник досить гострий та гучний конфлікт між хмільничанами та міською владою щодо реалізації жителями нашого міста свого права на використання спортивних майданчиків загальноосвітніх шкіл міста для занять фізкультурою та спортом, про що ГФХ інформував своїх читачів. Нинішня відповідь міського голови свідчить про те, що очільники Хмільника мислять в цьому питанні сучасно та прогресивно, і як справжні сильні особистості здатні визнавати власні помилки і головне- виправляти їх. Що ми не можемо не вітати.

Замість післямови… Пропонуємо читачам переглянути репортаж телеканалу “Вік-Інтер”, який було відзнято майже рік назад. В цьому матеріалі секретар міської ради Петро Дреженков висловлював, мяко кажучи, трішки іншу позицію… і після цього хтось сумніватиметься в “чесності” “молодої команди мера”?

 

7 Comments on “ФІЗКУЛЬТУРА ТА СПОРТ НА МІСЬКОМУ СТАДІОНІ ДЛЯ ВСІХ І БЕЗПЛАТНО (ОНОВЛЕНО)

Небайдужий
20.08.2013 at 22:09

Обламав наш мер Бабюка 🙂
Рекомендую “хвальоним футболістам” роздрукувати цю відповідь міського голови і показувати кожному, хто не пускатиме їх пограти в футбол на міському стадіоні, або вимагатиме з них гроші за це 😉

жора
20.08.2013 at 22:31

От скоти і тут брешуть , брали гроші за вказівки того трубодура петі! Ще трохи керування чудо команди і за пересування містом буде стягуватись плата, а їм відповідно знову відкати)))))))

Вован
20.08.2013 at 22:40

петя та вася в свому амплуа “брехуни”.Всі знають що була дана команда Бабюку за одну гру у футбол брати 200 грн.і він їх брав ,а тепер потрібно спитати Колі – куди ж ішли кошти раз петя та вася не давали вказівки їх брати.Мабуть вони закривали очі коли брали ці гроші.

Віталій
20.08.2013 at 23:27

це добре, що міський голова таки визнав помилки і тепер футболісти матимуть надійний “захист” від наєздів щодо сплати за користування стадіоном. Цікаво, чи можна якось кваліфікувати такі дії заступника? Ну наприклад, поширення завідомо неправдивої інформації чи ще щось…

LEON
21.08.2013 at 06:56

Це питання небхідно вивчити правоохоронним органам і запитати куди використані кошти. Це здирництво, Бабюк відбивав гроші за траву, якою засіяли футбольне поле. вася купив мішок трави у Польщі за власні кошти.

громадянка
21.08.2013 at 09:13

І це вірно нехай громадяни міста грають у футбол. А Бабюк хай стадіон готовить вночі, поливає та косить траву. І щоб траву посіяв і пока вона не підросте поливав її. А ми, громадяни перевіремо, чому футбольне поле не буде готове до змагань. І чому так повільно лавочки ремонтують і фарбують? В нього що, б..ь грошей не має, чи зарплату не отримує ?

Антоніо Ґрамші
28.08.2013 at 10:38

Шановна, Громадянко. Не потрібно роздувати проблему і робити з мухи слона. Не такі вже й великі гроші потрібні н утримування стадіона. І навіть якщо ці гроші будуть виділятись з міського бюджету, в цілому громадянам міста від цього буде тільки краще. Ну це ж абсурдно в один ряд ставити “МАЛІБУ” і спортивний майданчик. І там, і там брати гроші за вхід???
——————————————————————————–
В контексті спротивних майданчиків і коштів місцевого бюджету — натрапив на статтю в “Журналі Житомира”. Виявляєтьться, цього року наші сусіди з Житомира відкривають аж 8 !!! спортивних майданчиків. Для цього з бюджету міста виділено більше мільйону гривень !!!
Нижче навожу повний текст статті:

=========================
В Житомире откроют 8 новых спортивных площадок и скейтпарк
До конца ноября 2013 года в Житомире установят ещё 8 спортивных площадок. На это из городского бюджета направлено более миллиона гривен.

Об этом сообщила начальник управления по делам семьи, молодежи и спорта городского совета Елена Сарно.

Как стало известно «Журналу Житомира», площадки будут установлены по следующим адресам:
проспект Мира, 12,
Площадь Художественные ворота,
улица Победы, 49,
переулок Чапаева, 30
переулок 3-й Березовский, 6,
ул. Киевская, 13,
ул. Довженко, 39
танцевально-спортивная площадка в Гидропарке.

Все адреса размещения и покупкуоборудования для площадок поддержали члены исполнительного комитета.

«На сегодняшний день инфраструктура спортивных площадок нуждается в улучшении. Будут установлены универсальные тренажеры – турники, брусья, шведские стенки, где желающие смогут заниматься спортом. Со временем, если возникнет такая необходимость, мы будем улучшать базу этих площадок. Для площадок мы выбираем такие места, где отсутствуют коммуникации, чтобы во время ремонтов сетей площадки не были разрушены», – рассказывает Сарно.

Стоит отметить, что на спортивной площадке по улице Киевской, 13 (за кинотеатром Украина) будет сделан скейтпарк. Елена Сарно отметила, что место выбрано не случайно, ведь здесь занимается около 60 детей, которые активно поддерживали эту идею. Ребята помогали найти лучшего производителя скейт-площадок.

На площадке по адресу переулок Чапаева, 30 планируется футбольное поле, а в Гидропарке – баскетбольная площадка.
http://zhzh.info/news/2013-08-23-16718
==================================================

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *