Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.09.2022

ФОКУС-ГРУПОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ЗАСІДАННЯ КЛУБІВ ГРОМАДСЬКОГО ДІАЛОГУ – в Хмільнику презентували новий проєкт

Громадська організація «ПРАВО» презентувала свій новий проєкт «Хмільницька громада – дружня для всіх». Захід відбувся в гуманітарному хабі «Мурашник». Участь в заході взяли представники громадської організації «ПРАВО», представники виконавчих органів міської ради, представники мобільної команди “ІНТЕРСОС”, внутрішньо перемішені особи, які знайшли прихисток в нашій громаді, представники засобів масової інформації, а також волонтери, що працюють в «Мурашнику».

На початку презентації керівник громадської організації «ПРАВО» Віталій Дорох розповів про ідею проєкту та його мету. Зокрема, він зазначив, що кожна громада має докласти максимум зусиль для того, щоб люди, які знайшли в цій громаді прихисток втікаючи від війни, почували себе максимально комфортно. Саме тому, було розроблено проєкт «Хмільницька громада – дружня для всіх».

Проєкт має на меті створити умови для соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб, які перебувають в Хмільницькій міській територіальній громаді, а також забезпечити надання їм правової, психологічної допомоги та допомоги з пошуком житла.

Під час реалізації проєкту передбачається така діяльність*:

  • проведення фокус-групових досліджень з метою виявлення та оперативного реагування на запити та проблеми внутрішньо переміщених осіб;
  • підтримка ініціативи «Банк житла»;
  • розробка та затвердження, за участі внутрішньо переміщених осіб, календарного плану заходів Гуманітарного центру «Мурашник»;
  • проведення засідань «Клубу громадського діалогу» з метою забезпечення комунікації між внутрішньо переміщеними особами та постійними мешканцями громади;
  • надання ВПО правової та психологічної підтримки;
  • проведення навчання для ВПО щодо можливості впливу на процеси прийняття рішень в громаді з використанням інструментів локальної демократії.

Після офіційної частини презентації присутні мали можливість поставити питання на які отримали вичерпні відповіді. Зокрема, учасників та учасниць цікавили організаційні питання функціонування «Банку житла», питання надання правової та психологічної допомоги, а також можливість реалізації ініціатив, спрямованих на пошук роботи для внутрішньо переміщених осіб.

Проект «Хмільницька громада – дружня для всіх» реалізовується громадською організацією “ПРАВО”, в партнерстві з Хмільницькою міською радою, Мережею правового розвитку та гуманітарним хабом «Мурашник», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа:

Віталій Дорох

0674258495

pravo.ngo@gmail.com

_________________________

* Для того, щоб не перевантажувати матеріал, ми вирішили більш детально розповісти про кожен захід цього проєкту в окремих матеріалах. Отож слідкуйте за нашими публікаціями, якщо це вам цікаво).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *